• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Pet Shop hrana za pse i macke Ljubimetz

Started by maturskiradnik, July 04, 2013, 10:34:12 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

maturskiradnik

July 04, 2013, 10:34:12 pm Last Edit: July 05, 2013, 07:19:34 pm by Sasa
Ovde se nalazila jedna reklama koja nema veze sa astronomijom. Bar da je bila interesnantna pa da je i ostavimo, nego zaista je u pitanju najjadniji vid pokušaja da se nešto ućari.

Danijel

ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

johnny984

Quote from: Danijel on July 04, 2013, 11:33:42 pm
A imate li i hranu za astronome? :)


Mene interesuje i da li postoji neka hrana za teleskope, po mogućstvu masnija, moj je nešto mršav  :)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
                                                                                                                   -Albert Einstein

NShappy

Ček bre, jel ima neka capatcha provera prilikom registrovanja na forum ili robot može da napravi ovakvog korisnika i postavlja postove?

Danijel

ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

Sasa

Ovo je najprimitivniji vid reklamiranja preko Interneta. Pretpostavljam da im je ta hrana očajna, jer: kakva hrana - takva i roba.
Na žalost maturskiradnik je propustio da nešto interesantno sazna na ovom forumu, a sad je izbrisan.

Danijel

ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

zozo83

da je bilo hrane za ribice mozda bi se i interesovao jer mi je i to jedan od hobija
BD 150/750 EQ3, okul. 10mm, 25mm i 6mm gold, Napravljena motorizacija montaze i motorizacija fokusa, UHC filter Castell 2"
Canon 550d (18-55 is stm),
durbin 20*50,

johnny984

A ja sam mislio da ga pošaljemo pravo u alternativu, jer reklama za hranu za životinje je ništa manje alternativna od astrologije. Ne postoji veza sa zdravim razumom. Ko još dođe na forum astronomskog magazina i kaže, aha, treba mi hrana za psa, odlično  :)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
                                                                                                                   -Albert Einstein

zozo83

BD 150/750 EQ3, okul. 10mm, 25mm i 6mm gold, Napravljena motorizacija montaze i motorizacija fokusa, UHC filter Castell 2"
Canon 550d (18-55 is stm),
durbin 20*50,