• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Hi-Hi, a KOLIKO ste CESTO na FORUMU?...

Started by Gugi, November 08, 2005, 09:46:10 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gugi

Babe ti, vidim da sam postao OPSJEDNUT ovim forumom.
Dolazim cesto.
Volim procitati nove zanimljive postove,
podrzati stare,
pogledati nove fotke...

Primjetio sam da dolazim na forum svaki cas kad sam slobodan-u prosjeku zavirim u forum po 5 puta na dan,
naravno kad mi je miran dan, ali kad imam posla barem dva puta.

Kad me nema dugo na forumu, tada me nema ni u blizini kompjutera!

Dakle, KOLIKO CESTO DOLAZITE NA FORUM?

P.S. Koliko sam upucen u nadimke te poznavanje osoba s foruma, vidim da je zastupljena samo MUSKA POPULACIJA!
A zasto, nemam pojma. Samo znam da sam na "Letenci 2005" upoznao zanimljive i pametne djevojke ali me cudi da se nijedna nije udostojala doci na forum (jedna mi je cak i obecala!).
Zasto ne dolaze? Daj Sich, potakni svoje drugarice sa faksa !

Evo zanimljive slike FORUMA  :lol:


:)

sashastar

Gugi pa ti si se navukao na forum.  :D
A ja mislio da ce to meni neko reci.
Hteo sam i ja da pitam a gde su nase zemljanke (Astro cure)

Sich

lepo sto ima clanova koji su vise od mene na forumu :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Sich

e a zene su izgleda stidljivije od muskih sto se tice astronomije

mada
na fakultetima, u petnici... ima otprilike pola-pola

ali ako zavirite u astronomska drustva, forume itd... sve sami mi, tj. muski

zenska ljubav prema zvezdama je platonska :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Djorvoz


sashastar

Ljudi dok mi gledamo u nocno nebo , ovde se prepiremo i piskaramo
one nas gledaju i odmeravaju ...................... :shock:

eyej

5 devojaka!? Otkud to!? To neka "insider" informacija? Ne secam se da sam ikada video zenskog clana foruma! A kada bi bilo bar jos 2 korisnika kao sto je sashastar, ovaj forum bi bio 3x zivlje mesto! Mozda bi trebalo uvesti neke nagrade za aktivnost na forumu, ali da izuzmemo sashastara, jer bi on sigurno dobio! :D Nego..za nas, obicne smrtnike! :lol:

Djorvoz

Izvinjavam se zbog nepotpune informacije: Na MATF-u smer Astrofizika godina prva.

sashastar

Eyej bilo je curica na forumu ali su se obicno svadale.
Pregledaj malo starije topike videces.
Ja sam sa jednom curicom imao polemike jer je napala forum da smo kilavi i da nas samo posmatra i da nismo dostojni njenih reci i znanja.
Iskreno da ti kazem u to vreme zaista je forum bio trom ali verujmi sada
se malo pokrenuo uglavnom nas desetak forumasa.

A sto se tice nagrada za aktivnost mani se toga.
Za mene je nagrada sama po sebi sto sam tu sa vama i ako sam prihvacen eto mi nagrade.
Nece se sa nagradama podstaci vecu aktivnost to je sigurno.

vanillasky

Pa pazi kad bi bilo par Inica bilo bi sigurno interesantnije

gucic

E da, secam se Inice. Sta je sa tom devojkom? Interesantno ali muskaraca uopste ima vise kad je pitanje astronomija. Posle neka neko kaze da muskarci nisu romanticni. :D Devojke se lako navuku na astrologiju.  :?

eyej

Pa vecina devojaka verovatno i kada krene da se bavi astronomijom misli na astrologiju! I onda kada vide gde su pogresili.. samo predju na ovo drugo! Sta da se radi! A sto se tice kilavosti.. pa secam se kada sam ja dosao na forum da je bio mnogo usporeniji.. kao da je dobio na dinamici za ovih dva, tri meseca! Zar ne!?

sashastar

Eyej ova povecana pozitivna dinamika je i tvoja zasluga  :)

Bobo

Quote from: "gucic"E da, secam se Inice. Sta je sa tom devojkom? Interesantno ali muskaraca uopste ima vise kad je pitanje astronomija. Posle neka neko kaze da muskarci nisu romanticni. :D Devojke se lako navuku na astrologiju.  :?


Imali smo mi dosta cura u drustvu..ili su se barem interesirale oko astronomije. No to obicno ne traje dugo, barem sto se tice prakticne astronomije i promatranja. Mislim da su cure vise za teoretiziranje, druzenje, izlete i slicno, dok muski vole price o raznoraznoj opremi, dalekozori, teleskopi, okulari, fotoaparati, montaze..i onda kad se mi raspricamo o tome cure pobjegnu :) a u biti zelimo isti cilj, uzivati u zvijezdama.

sashastar

Sta mozemo kad su cure sa Venere a mi sa Marsa
A nasli smo se na Zemlji  :wink: