• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Hi-Hi, a KOLIKO ste CESTO na FORUMU?...

Started by Gugi, November 08, 2005, 09:46:10 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gugi

Quote from: "Bobo"
Mislim da su cure vise za teoretiziranje, druzenje, izlete i slicno, dok muski vole price o raznoraznoj opremi, dalekozori, teleskopi, okulari, fotoaparati, montaze..i onda kad se mi raspricamo o tome cure pobjegnu :) a u biti zelimo isti cilj, uzivati u zvijezdama.


Poznajem par cura iz Zagreba sa Gornjeg grada, ulica Opaticka gdje je zvjezdarnica. I ti Bobo sigurno neke znas (Anita, Marija, Petra, Vedrana...)
Ono sto mi je upalo u oci jeste to da se nijedna od njih nije nikad pohvalila: "Au, da vidis moj teleskop kod kuce..." Oni nemaju taj teleskop!
I ja mislim da su vise za teoriju. Valjda je to zbog onoga sto kaze Sashastar da su one s "Venere"  :lol:

S druge strane, na Letenci je bilo par cura sa Sichom (ako se ne varam) u ekipi pri natjecanju. Mislim da su Sichu dosta pomogli oko prakticne astronomije. Ali da se barem jedna udostoji doci na forum (PA TU TEORETIZIRAMO!!!), to vidimo da nece...:cry:

P.S. Ovo sto cete procitati, zabranjeno je za mladje od 18 god.  :lol:
...Na Letenci ove godine bilo je i Makedonki u drustvu sa Radanom. Vec drugom dana poradi obaveza morao se vrnuti doma...Pri samom odlasku Radan-znamo ga, sigurno neozbiljan-rece mi:"Eh, bas sad ides a jedna moja Makedonka mi je rekla da joj se svidjas..." :oops: BAS SE SJETIO KAD CE MI RECI!!! :lol:

Umjesto da je cura gledala u svoj teleskop i pomogla Radanu da bude prvi, gledala je u pravcu...romanticnosti (ipak su sa Venere+izleti...) :D

P.S. 2 Pazite ovu foru: curice sto studiraju sa Sichom su izjavile nesto sto cu jos dugo pamtim. Razgovarali smo o njihovim studijama na astrofaxu i sve su se slozile (a da nije i Sich to rekao?!) da je na tom faxu PREMALO MATEMATIKE!
O covjece, to mi nikad nece uci u glavu vjerojatno zato sto sam uvijek imao TRICU iz matematike...Zbog nje i ne razmisljam o mogucnosti pohadjanja astrofaxa...ne bih nikad zavrsio ni prvu godinu...
Hajde da se ipak malo utjesim: zato mi odlicno idu drustveni predmeti!
   8)  :wink:

eyej

Pa za drustvo su potrebne dve strane! Tako da.. prihvatam delic odgovornosti za ozivljavanje sajta! :D A kada se ovaj sajt bude malo eksponirao u javnosti, i kada broj njegovih aktivnih clanova naraste za par puta u odnosu na sad, doci ce i devojke! Ne brinite! Bar ja tako mislim..

sashastar

Mozda smo curetke nadmasili u pricanju pa su se uplasile.
Kako je jedna jednom rekla "ja sam uvek u pravu".
Ali je zato sad nema izgubila je sve argumente zbog naseg Machoizma.

sashastar

Na forumu postoje i nocni vilenjaci koji posecuju forum.
Dobro uhvacen sam ja odnosno samog sebe sto me i ne cudi.
Ali ima ih jos (pozdrav Maxscope)

vanillasky


sashastar

Dobro je nisam vise sam na glasanju.
Neka se javi koji je to fanatik kao ja.

Gugi

Quote from: "sashastar"Dobro je nisam vise sam na glasanju.
Neka se javi koji je to fanatik kao ja.


Ako sam te dobro razumio, pa ja sam taj koji 5 puta dolazi na forum! :lol:

sashastar

Gugi ako si glasao 13 novembra onda si ti taj drugi jer se onda
pojavio taj glas
Ti si stavio topik 8 novembra kada sam ja odmah glasao i onda
je bio jedini do 13 novembra.
Pitanje sad sledi kada si ti glasao ?
Ako si ti glasao 8 novembra kad i ja onda bi tu trenalo da bude tri glasa.

p.s. bas je ovo zavrzlama  :wink:

Gugi

Ovako: kad sam postavio topik nisam glasao iako sam u tekstu spominjao onih "5 puta". Tek jucer, cini mi se, sam glasao jer sam bio svjestan da se gore ne nalazi moj glas, a trebao bi.
Fanatik? Vezan sam za radni stol, radim dosta na kompjuteru. Zato volim cesto skoknuti do FORUMA!
:wink:

sashastar

Onda je definitivno taj drugi glas tvoj
Prema tome ti i ja smo najveci fanatici za sad  :D

eyej

Ljudi, najveca fora je ta sto ovih 12 ljudi koji su glasali su i jedini koji dolaze i aktivno ucestvuju na forumu, mozda jos koji gore.. Tako da.. ja sam i znao ko ovde dolazi i koliko, od vas 11! :D A nisam ni sumnjao ko dolazi 5x dnevno! :D Ljudi mogli bi zbog Sashastara da uvedemo Advanced Elite Member! :D Jos malo pa ce 1000!!! :lol: Svaka cast!

sashastar

Vec sam bio rekao samo naziv "Final Frontier" + member

Bobo

Quote from: "sashastar"Dobro je nisam vise sam na glasanju.
Neka se javi koji je to fanatik kao ja.


Moj glas je bio drugi :)

sashastar

Onda je Gugi izgubio prava glasa
Ili Bobo hoce da nam nesto zakuva  :wink:

Gugi

Quote from: "eyej"Ljudi, najveca fora je ta sto ovih 12 ljudi koji su glasali su i jedini koji dolaze i aktivno ucestvuju na forumu, mozda jos koji gore.. Tako da.. ja sam i znao ko ovde dolazi i koliko, od vas 11!....


Ovaj forum ima 197 registriranih korisnika u ovom trenutku! O, babe mu, pa ni pola nas nije aktivno! Nevidjeno! O cemu se radi? Znam da je nekima dosadilo, neki nisu vise u mogucnosti, neki su nezadovoljni (grupicom koja dominira i njihovim stilom!!!  :lol: ) ali STVARNO NAS JE PREMALO! Zasto se nasi mr. i dr. ne ukljuce u javnu raspravu? Zar misle da ovo nije njihov nivo? Ako je tako, kazem da ne treba biti uobrazen! Pored sve sale na koju smo spremni, takodjer smo spremni za ozbiljna promisljanja, ideje, prijedloge ali katkada trazimo i strucnu pomoc. RED je da se ukljuce i krajnje vrijeme! A znam da nas neki citaju! Pa RASPISITE SE! Kvalitet je najvazniji, ali je i BROJ jako pozeljan!!! :D