• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Menjanje glavnog izgleda foruma

Started by Sich, November 09, 2005, 07:38:22 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

eyej

Aaaa, tek sam sad video ovo! Ne verujem da se ljudima svidja taj ICG.. Totalno je nepregledan! Subsilver je pregledniji 5 puta! Mislim da je za nove korisnike najbolje Subsilver, jer se podrazumeva da su neiskusni i da se slabo snalaze, pa sto bi im mi jos pogorsavali situaciju!! A i evo..ja bih dodao svoj glas Subsilver temi, tako da postaje izjednaceno! :D

wexy

subSilver je najpregledniji i najuredniji od svih ponuđenih, šteta nisam glasao na vreme :)

iCGstation :o, no comment za taj stil, bolje da bude sve crno belo nego taj stil da bude default :)

sashastar

Eto sta se desava kada se ne glasa ili ne dolazi na forum.
Koliko sam samo apelovao da se na vreme glasa a niko me nije slusao
zapravo citao - valjda ce u buducnosti biti bolje.

wexy

Izvini ali ja svaki dan proveravam forum po 2 3 puta, kao što vidiš čak i u 4 ujutru. Taj ti komentar totalno nije na mestu.

sashastar

Nisam Wexy mislio direktno za tebe.
Ali i sam pogledaj 7 je samo glasalo.

NShappy

Ako svaki korisnik može da menja kod sebe, čemu ovo glasanje?!?

Još davno sam probao sva četiri i ovaj silver je najpregledniji.

A za glasanje, nemam pojma kako, promaklo mi je.

eyej

Sashastar je donekle u pravu, nismo glasali na vreme i to je to! Mada, ako se uzme u obzir novo cinjenicno stanje da, kada bi se ponovo glasalo, za Subsilver bi islo jos 2 ili 3 glasa.. :D Mene licno nije interesovalo da menjam teme tada kada se trazilo da se glasa, jer mi je ova tema bila savrseno pregledna a i racunao sam da ako je meni dobra, bice i drugima, a i ako ima neka bolja necu se buniti! No, medjutim..nisam racunao da ce od 4 izabrati najgoru! :D Uostalom, treba pitati nove clanove!

Sich

Da, da. Bunite se kasno :)

ICGstation nije los skin. Mada nije moj favorit, i ne koristim ga. ALi ne koristim ni subsilver. Fali mu malo vise umetnosti. Nekako mi je previse plain.
No, odlucili smo. Nove korisnike ipak "plasimo" icgstation skinom, ne subsilverom :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter