• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 
April 19, 2024, 10:15:11 am

yahoo

Started by vanillasky, November 16, 2005, 12:45:03 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vanillasky

Da li se i vama u poslednje vreme desava da tesko otvorite yahoo mail ( ako koristite yahoo za mail ) ? Mene zeza vec dobrih nedelju dana, tek posle par puta se ulogujem

sashastar

Ja nisam primetio problema
U nedelju sam Stefanu slao DAP preko YAHOOa i bilo je normalno

Gugi

I kod mene je sve ok sa yahoo mailom i stovise primjetio sam neke novine koje su uveli, a ticu se formatiranja teksta, smajliji...

vanillasky

Ma da novine su im skroz OK ipak im to rade profesionalci prosto a odlicno

sashastar

Da li neko od vas ide mozda na Yahoo games.
Posto ja tamo ponekad odem malo na bilijar i sl.

Skyw@lker

Mene je isto zezao Yahoo mail, ali kada sam iskljucio NetLimiter proradio je. Mislim da ima veze sa programima koji su aktivni dok koristite Net (npr. neki firewall ili sl.)
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Joca

Gmail konza zakon

vanillasky

Isao sam na bilijar ali pre kad se tek pojavio, sad vise ne

sashastar

Ja sam samo pitao da li neko od forumasa slucajno tamo zalazi
pa da se odigra poneki Games ali verovatno nema pa nije ni vazno.

eyej

Quote from: "Joca"Gmail konza zakon


Da.. jos malo pa ce biti pravi zakon, jer ce imati bukvalno sve informacije o svima nama.. ako niste znali, svaki zivi covek koji je jednom izasao na net i upotrebio google, ima, da ne kazem paranoicno dosije, ali evo.. profil! :D A i poznato je da samo google koristi cookie koji jednoznacno identifikuju korisnika, pa mogu mirno i sa sigurnoscu da grade taj korisnicki profil! A i pogledajte pregrst servisa koje su poceli da nude.. od Google Earth, GDrive, pa i Gmail.. uopste vise ne gledam na njih istim ocima kao kad su pocinjali.. ne znam za vas, ali ja sam poceoda ih izbegavam!

Djorvoz

Sve sto rade oni rade i drugi. To sto ces platiti yahoo-u za 2 giga mail prostora ne znaci da i tamo nemas profil. Procitaj yahoo-ov i google-ov ugovor za koriscenje pa mi reci u koliko reci se razlikuju.

eyej

Ugovor!? Pa zar zaista mislis da ce da napisu u ugovoru:"Pravicemo profil gde ce biti pracena sva vasa interesovanja, biti cuvane sve vase pretrage izvrsene preko google search engin-a, itd.." ??

sashastar

Eyej ti kao da imas paranoju "Velikog Brata".
Iako bi svetski giganti to hteli.

Joca

Quote from: "eyej"
Quote from: "Joca"Gmail konza zakon


Da.. jos malo pa ce biti pravi zakon, jer ce imati bukvalno sve informacije o svima nama.. ako niste znali, svaki zivi covek koji je jednom izasao na net i upotrebio google, ima, da ne kazem paranoicno dosije, ali evo.. profil! :D A i poznato je da samo google koristi cookie koji jednoznacno identifikuju korisnika, pa mogu mirno i sa sigurnoscu da grade taj korisnicki profil! A i pogledajte pregrst servisa koje su poceli da nude.. od Google Earth, GDrive, pa i Gmail.. uopste vise ne gledam na njih istim ocima kao kad su pocinjali.. ne znam za vas, ali ja sam poceoda ih izbegavam!


ispravka - Gmail + Firefox + Thunderbird konza zakon  8)

Djorvoz

Quote from: "eyej"Ugovor!? Pa zar zaista mislis da ce da napisu u ugovoru:"Pravicemo profil gde ce biti pracena sva vasa interesovanja, biti cuvane sve vase pretrage izvrsene preko google search engin-a, itd.." ??


Nece pisati to nego neke premise od kojih mozes to da izvedes.