• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Chat na forumu!

Started by eyej, November 21, 2005, 01:41:28 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

eyej

Ovo pitanje je prvenstveno upuceno administratorima! Da li postoji neka sansa da ubacite i irc server na forum! Mislim da ima onih free chat servera, koji su bas pravljeni za PHP forume! A i mislim da bi bila super fora, da moze da se chatuje malo sa ljudima sa foruma! Sta vi ostali mislite o tome!?

vanillasky


Gugi


sashastar

Da, moze,naravno,podrzano.................... :D

eyej

Ma nisam ja ni sumnjao u vas.. :D Nadam se da ce admini da razmisle o ovome, jer je mnogo jaka fora!

sashastar

Samo sto admini imaju zadnju rec i odluku

Dule_smor

josh jedan post podrske:)

gucic

I sa moje strane +.
Mislim da je vec bila pricaonica pre neku godinu.

eyej

E pa Gucicu, onda svi ocekujemo da iskoristis svoj uticaj na admine! Bice mnogo zabavnije.. Jedino, ako im je neki veliki cim da ubace irc server, mada, mislim da to nije toliko veliki problem! A mozemo, kao podrsku, svi da ih castimo jednim pivom! :lol:

sashastar

SOM Postova idem sam sebe da castim pivom.
A ako od ovoga bude nesto zaista bi me obradovalo  :D

Djorvoz

Svaka čast trebalo bi uvesti novi rang samo za tebe: dedicated member! (ne znam da li sam isprvano napisao)

Gugi

Quote from: "Djorvoz"Svaka čast trebalo bi uvesti novi rang samo za tebe: dedicated member! (ne znam da li sam isprvano napisao)


Cestitamo Sashastar! Poceo si pisati na forumu prije mene, a vidi koliko si dogurao-'ILJADARKA!  8)
Podrzavam CHAT na forumu!

eyej

I ja se prikljucujem cestitkama! Svaka cast! :lol: Trebalo bi te izuzeti iz bilo kog daljeg rangiranja! Da dobijes nesto kao pocasni clan.. vi prevodite kako hocete! :D

sashastar

Uskoro stize nadam se novi rang  :D

vanillasky

Cestitke i od mene za hiljadarku