• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Baader folija

Started by doktor035, March 12, 2015, 11:58:37 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

doktor035

Evo ovako,ocekujem da mi stigne folija velicine 1/4 A4 formata,ja cu iskoristiti svega za jedan objektiv...ostatak ako neko hoce da kupi moze od mene jer mi nije potreban,a nekom drugom moze da zavrsi posao kako ne bi kupovao celu foliju.Tacnu meru ostatka folije proporcionalno sa cenom cu naknadno napisati kad budem isekao za mene,ali sam stavio oglas da ko hoce moze da planira.  :)

betelgez



Sky Watcher 150/750 sa Craiford fokuserom
EQ 3 montaža
Dual ax motor
2,5x Apohromat Barlow
2x Ahromat Barlow
Plossl 25x
Plossl 10x
Canon 1000D
Sony ICX098QB CCD

doktor035


koči

Zainteresovan sam za parče.

doktor035

March 17, 2015, 05:33:18 pm #4 Last Edit: March 17, 2015, 05:55:47 pm by doktor035
Ovo je strasno sto rade u teleskop centru Subotica.

Prvi put kad sam zvao kazu mi "nije problem,moze i cetvrtina da se uzme ali moras da sacekas par dana da stigne". I ja cekao na njih da mi jave,da bi mi javili posle nedelju dana i 4 dana pre ovog dogadjaja sto sledi da to nije moguce i da mogu da mi prodaju samo celu foliju A4.

Pa cekaj ljudi,da li mozete to i ranije da javite,da se snalazim na neku drugu stranu a ne da cekam na vas i na kraju ostanem bez toga.

RAZOCARAN SAM TOTALNO U NJIH I NJIHOV RAD. OVO JE BILA MOJA POSLEDNJA SARADNJA SA NJIMA!!!!!

Izvinjavam se i ostalima sa kojima sam se dogovarao oko podele robe iako to nije bila moja greska!!

koči

Takva tura. Idemo dalje. Ako budeš nabavljao i dalje sam zainteresovan. Pozdrav!

vladimir67

Ja se javljam za parece folije 8x8 cm, a moze i vise. Placam pouzecem. Ocekujem cenu srazmernu ceni velikok komada sa teleskop centra.

vladimir67

Mozemo da se udruzumo i kupimo jedan A4 komad, pa ga isecemo na 4 ili 8 delova.

doktor035

ok,evo ovako...neka svako kaze koliko mu treba.

Meni ne treba vise od 1/8
dogovarao sam se sa betelgez oko prvog narucivanja i njemu treba 1/8,a mozda i vise ne znam.

Neka svako napise koliko mu treba,pa kad stignemo do A4 formata narucicemo :)

vladimir67

Jedna osmina od A4 formata (21x29cm) je 7,25x10,5cm. U teleskop centru A4 komad kosta 3700 din sto znaci da je jedna osmina 462,5 din. Ne racunam postarinu. MENI TREBA JEDNA OSMINA.

markompopovic

За 1/8 сам и ја заинтересован.
Celestron 150/750
10mm, 25mm, Apo Barlow 2,5X

koči