• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

CD-diskovi

Started by mravic, December 15, 2005, 09:04:11 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

flintviking

Ok, jasno kao dan.

samo nisam siguran da li je koristim, ali provericu

hvala

NASA

nisam samo rekao da ja imam enciklopediju svemira -duboki svemir,program GUIDE 7,i film Star Trek VI UNDISCOVERED COUNTRY

flintviking

jeli ti ta enciklopedija u divx formatu,

NASA

dvd-original sam kupio ;)

astromilke

Quote from: flintviking on June 05, 2007, 10:54:45 pm
nije mi od koristi, ne moze da se posalje, mejlom,



nisam mogao pre da se javim.
vikingu kako da ti posaljem na mail kad je fajl prevelik za mail, mislio sam da ti narezem i posaljem na kucnu adresu. U divx formatu je, ako hoces mogu da ti posaljem svih 4 na jednom su dvdu da imas lepo komplet ,samo ako ti odgovara meni ne predstavlja problem!
SW Newton 76/900
EOS 1200D

flintviking

Mislio sam da moze mejlom, ali ne moze,
ja imam tri dela, nemam samo taj o crnim rupama i galaksijama, pa znas kako, mozes da ga prerezes, a mozes i u dvix formatu, pa onda natrpaj jos neke zanimljive stvari ako imas, filmovek, slike, tekstove, ....  nadrukaj...
poslacu ti adresu na pp,
Hvala,

vmiro

Quote from: flintviking on June 06, 2007, 10:45:51 pm
Mislio sam da moze mejlom, ali ne moze,...


Posto je najveci mailbox otprilike oko 20MB, kakava bi to bila enciklopedija koja moze da stane u 20MB :)

astromilke

Nikakva!!!  :)

Vikingu snimicu ti svasta nesto, trenutno imam dosta novih doca ali pola su bez prevoda.

Uskoro ce biti i neki spisakchitj...
SW Newton 76/900
EOS 1200D

flintviking

Ok, poslao sam ti mejl, nadam se da si ga dobio, i gledaj vise sa prevodom, slab sam sa engleskim,
Hvala.


astromilke

Ova tema treba biti prebacena u AstroClub, niko se nece opariti od discova(osim profesionalaca:), mislim sta ce nam to - jednostavna razmena bi trebalo da funkcionise!

E sad, jel ima neko bre BBC Planet Earth Full

...skoro je zavrsena sa prikazivanjem na "bedevedva".

Ako neko ima, poslao bi mu svoj spisak za razmenu...
SW Newton 76/900
EOS 1200D

NASA

ljudi,hitno su mi potrebni X-files neki noviji serijal-da li znate neki sajt za skidanje,ili ako imate brz net da mi skinete i zipujete i stavite da skinem? :D

astromilke

Nemogu da kazem tacno za koliko ali uskoro (to je prava rech) cu imati 8 dvda tj. sve serijale x-filesa pa ako ti nije bas toliko hitno, strpi se...  ;)
SW Newton 76/900
EOS 1200D

NASA

tnx-ajde javi na PM kada budes imao? :)

flintviking

Da li neko zna, da li ce izaci uskoro neka dobra serija cd-a ili samo jedan poput onog nacionalne geografije....
javite na vreme, da se spremim, da ne jurim posle kada bude kasno.
Ima li neko info o tome.

astromilke

SW Newton 76/900
EOS 1200D