• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Nove .hr newsgrupe

Started by Bobo, December 30, 2005, 10:40:10 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bobo

Nisam znao koji bi bio prikladni dio foruma gdje bi stavio obavijest..pa sam se odlucio za ovo  :)

Uglavnom, zatvara se stara hr.fido.astronomija newsgrupa, a otvorene su dvije nove - hr.sci.astronomija i hr.sci.astronomija binaries

marino

svima predlazem posjetu ovim news-grupama...doduse sada nas drzi "euforija" da imamo dvije grupe kakove su nam bile vec poodavno potrebne pa ima i "test" postova, al za koji dan ce sve sjesti na svoje mjesto..poprilicno se stvari moze vidjeti, prodiskutirati, pokupiti ideje, podijeliti savjete i iskustva...uglavnom, treba doci i vidjeti sto i kako radi astro ekipa kod nas
m
Vidulini Observatory

sashastar

Postavite tacno linkove prema news-grupama...

Sich

Pa cekamo da se na guglu pojavi sci.astronomija, a sto se tice bin grupe, to cemo mi tesko ovde videti.
nasi news serveri nemaju bin grupe
a free strani sever em je retka pojava em sumnjam da ce imati tu grupu.

jel postoji neki hr besplatni server?
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Bobo

Probaj news.t-com.hr  a mozete probati pitati svoje da pocnu prenositi grupe. Vi nemate nikave astro newsgrupe?

Djorvoz

imali smo neke alo ni jedna ne "radi"

Sich

imamo yu.sci.astronomija koja ima retke pikove aktivnosti, ali uglavnom je neaktivna
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Bobo

E pa to ste si sami krivi :) Niti stara hr.fido.astronomija nije na početku imala puno postova, znalo je proći i po tjedan dana a da nitko ništa ne piše. Zato sam ja forsirao i pisao sve što bi mi palo na pamet i sada imamo stvarno svaki dan nešto zanimljivo. Doduše puno ljudi mi zamjera prijašnju aktivnost i bune se da "svojatam" grupu, ali štaćeš. U svakom slučaju puno mi je lakše pratiti newsgrupe nego tumarati po online forumu.