• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

No comment!

Started by eyej, February 05, 2006, 02:40:57 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

eyej



:shock: ???
Da li je ovo samo meni upalo u oci ili..? :)

Djorvoz

Sloboda izražavanja. nek se zove kako ko hoće

eyej

Sloboda izrazavanja? Pa cuo si sinoc na predavanju sta je gospodin profesor rekao za slobodu izrazavanja na delu, i za onog novinara koji je postavio nezgodno pitanje! :D

sashastar

220 ljudi - 220 cudi
220 forumasa - 20 ljubitelja svemira

eyej

Quote from: "sashastar"220 ljudi - 220 cudi
220 forumasa - 20 ljubitelja svemira


Da.. sta god to znacilo! :D

Gugi

Da, vidjeli smo taj nadimak. Ali mnogi koji se registriraju ne napisu ni jedan jedini POST. Zasto se onda registriraju? Po meni glupo, jer se i bez toga mogu citati ostali postovi.

Djorvoz

Quote from: "eyej"Sloboda izrazavanja? Pa cuo si sinoc na predavanju sta je gospodin profesor rekao za slobodu izrazavanja na delu, i za onog novinara koji je postavio nezgodno pitanje! :D

Da.. sta god to znacilo!  :D

Djorvoz

Quote from: "sashastar"220 ljudi - 220 cudi
220 forumasa - 20 ljubitelja svemira

Ovo je, nažalost, naša tužna istina.

Maxscope

Quote from: "sashastar"220 ljudi - 220 cudi
220 forumasa - 20 ljubitelja svemira


Ne mislis valjda da je aktivnost na ovome forumu merilo ko koliko voli svemir i astronomiju?
Ja bih radije napisao 220 forumasa = 220 ljubitelja svemira.
Ko bi se ovde registrovao ako ga astronomija ne interesuje? Da li bi se ti registrovao na nekom astroloskom sajtu? Sigurna da ne bi jer te to ne interesuje, pa prema tome ne budi toliko strog prema nama koji nismo redovni i aktivni na ovom forumu.
Sam sigurno spadam u onih "ostalih" 200 forumasa, ali ja sam ovde vecinom zbog foruma o osmatranju i opremi, a na tom forumu nema nista novo. Da li si primetio da je forum "Astro club" koji nije originalni forum na ovom sajtu vec je postavljen mnogo kasnije od foruma o opremi i osmatranju, sada za kratko vreme postojanja vec pretekao topik o osmatranju u broju topika. Da li ti to govori nesto?
Astronomi se dele u dve grupe.
Na one koji se prze na Suncu, ciju krv komarci nocu piju na kofe i koji se pored pingvina zimi smrzavaju pored teleskopa, i na one koji se ovde u Kanadi zovu "armchair astronomers" a sto je nadimak za one koji se astronomijom bave iz tople sobe i udobne fotelje uz kompjuter, knjige i magazine.
Ocigledno da je na ovom forumu mnogo vise ovih drugih astronoma.
A takodje je ocigledno da iz nekih svojih razloga (kao sto i ja imam svoj razlog) oni ne ucestvuju aktivno na ovom forumu. To ipak nije razlog da se svih 220 registrovanih clanova ne svrsta u zaljubljenike u astronomiju...............................

Skyw@lker

Ma ljudi to je sigurno neka "Dr.Olja" sta ste se istripovali, imamo i mi jednu takvu na faksu  :wink:
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

sashastar

JOJ Maxscope pa ti si u onih 20  :)

Samo ja i dalje tvrdim ono sto sam rekao.