• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Astro.....pogodi?

Started by Maxscope, February 14, 2006, 11:37:54 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Maxscope

http://www.astrolook.com/magazin/doc/163.shtml

Sa obzirom da eto izgleda pisem i za astrologiju a ne samo astronomiju, ako neko zeli da mu izradim natalnu kartu neka mi se slobodno obrati.
Cena?
Prava sitnica, 196.774 evra uz specijalan popust od 0.003% za sve clanove foruma.
"Vidoviti Sinisa"

plandor

Maxscope, ovi ce da te prisvoje  :P   :grin:  
Jesu li barem pitali da postave tekst?

Dogovoricemo se za natalnu kartu  8)

sashastar

IIIII JAO pa ovo je skoro ko objava rata od bednih ali bogatih astrologa.
Treba ljudi uzvratiti udarac.
JA SAM VRLO  :x

Djorvoz

Ako je www.astronomija.co.rs vlasnik autorskih prava koja su zaštićena onda nije lepo.

To je sloboda informacija. I na neki način mi je drago što ima i nešto naučno na tim sajtovima. ko zna možda baš te informacije posluže nekome da se zaljubi u astronomiju.

Sich

Heh

A kako si naleteo na svoje ime na tom sajtu?

Nije valjda da ides na astroloske sajtove? :)

Ili je to bio google search na svoje ime?
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

sashastar

NEDELJNI HOROSKOP ZA ASTRONOME:

Ljubav i emocije:

- Nemojte voleti ogromne zvezde one ce kad tad eksplodirati.
- Ako nemate ljubav iz vasih snova pogledajte VIRGO ona je uvek tu za vas.
- Ako ste emotivno vezani za neku Zvezdu pazite mozda je promenjivog sjaja.

Finansije:

- Kupite kinesku opremu pa cete ustedeti novac za "kantu za dubre"
- Pogledajte Teleskopom svoj novcanik videcete uvecano NISTA.
- Samo posmatrajte nebo mozda vam i padne nesto sa njega.

Zdravlje:

- Dinosaurusi nisu gledali u zvezde pa im je to zdravstveno naskodilo
nemojte da dozvolite i vama to da se desi pazite ako se nesto svetlo
i veliko krece prema vama narociti ako jos ima i neku repinu.
- sto je hladnije nocu to bolje da izadete i posmatrate zvezde
dobro je za celicenje tela.

Astronomski Bioritam:

- Dolaze oblaci, odlaze oblaci, tek sto su otisli dolaze novi.

Astronomski Srecni broj:

- Uskoro izlazi nov broj casopisa Astronomije. :)

Sasa

Ha, vidi ti gospodje.
Mozda da joj prosledimo i onaj nas horoskop iz Astronomije?

sashastar

E taj bi joj tekst bi uzvraceni udarac.

Maxscope

Quote from: "Sich"Heh

A kako si naleteo na svoje ime na tom sajtu?

Nije valjda da ides na astroloske sajtove? :)

Ili je to bio google search na svoje ime?


:-)
Ni jedno ni drugo.
Ona zapravo preuzima dogadjaje sa AM-a vec, cini mi se tri godine.
Nisam siguran ali cini mi se da je to taj sajt.
Uzgred ja imam kontakta sa astrolozima jer me astrolozi kontaktiraju ponekad.
Mislim, toliko ima osoba ciji se e-mail sa imenom nalazi na AM-u i Astronomiji a izgleda mi kao da uvek odaberu mene iz nekog nepoznatog razloga.
Secam se da me su me tri puta kontaktirali zatrazivisi da koriste nesto moje sa AM-a, ali ne secam se da li je i ova gospodja jedna od tih astrologa. Koliko se secam to su uvek bili upravo godisnji dogadjaji.
Takodje, astrolozi su me dosta puta kontaktirali u vezi razlicitih astronomskih dogadjaja.
Njih petoro mi se javilo sa pitanjima u vezi Sedne, kada je ovaj objekat otkriven i kada je proglasena za "desetu" planetu.
Uvek sam uljudno odgovorio i pruzio trazene informacije, kao i dozvolu za koriscenje onoga sto su trazili sa AM-a, bez ikakave polemike, omalovazavanja i slicno.
Secam se da sam sa jednim astrologom koji mi se javio pre mozda skoro dve godine imao i kracu prepisku u vezi astronomije i astrologije.  
A Djorvoz je u pravu. Neka ima nesto naucno na astrologiji..........................

marino

vidis mene i ovdje i inace smeta sto ova astroloska gamad koristi rijec; "astronomija" gdje god joj se prohtje a sve kako bi sebi dali dozu ozbiljnosti...te astronomski dogadjaji, te astronomske efemeride, te .... pa nek lijepo izvole raditi astroloske efemeride i koristiti ih, to sto nitko od njih pojema nema ni za epohu 1950 ni 2000 meni nije vazno al me ljuti da se koriste astronomijom kada im to odgovara....
nek uposle astrologe koji ce im raditi efemeride....a potencijalnim musterijama takovih bisera kvazinauke treba kao obveznu literaturu uvesti citanje carl sagan_svijet progonjen demonima

m
Vidulini Observatory

marino

Quote from: "Maxscope". Neka ima nesto naucno na astrologiji...


e tu grijesis po mom misljenju...oni koriste brdo bezidejnih gluposti u svojim "istupima" a onda se u slucaju nuzde uhvate za znanosti (il nauku, jel te) i masu kako koriste znanstvene podatke...
malo ovako malo onako kako im pase u trenutku...
po meni ili si na onoj il na ovoj strani shvacanja stvari, za mene su "astrolozi" ostavstina bezmjerne ljudske naivnosti i gluposti..
m
Vidulini Observatory

Djorvoz

Bar su stavli link prema www.astronomija.co.rs pa ljubitelj astrologije može da sazna neke nove stvari. Ko zna možda neko i pretane da im veruje...

sashastar

Maxscope da li radis natalne karte za kucne ljubimce.
Moje Morsko Prase je veoma zainteresovano.
Placa u semenkama i sangarepi.

Sasa

Mene interesuje koliko naplacujes svoje astroloske usluge. Ajde, priznaj.
:D  :D  :D

eyej

A i mislim da je odgovor vise nego ocigledan ko je zaokruzio odgovor na Pool-u da voli astrologiju! :D