• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Телескоп и опрема

Started by Nox, April 02, 2023, 10:56:21 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nox

Здраво свима. Продајем комплетну опрему:

SW 150/750 (са инсталираним бобовим завртњима за калибрацију, оптичким тражиоцем и додатно инсталираним доле поменутим рајџелом)
SW eq5
baader hyperion zoom mark IV
BST StarGuider 60º 25mm ED
Baader Contrast Booster Filter 1.25
Baader 2.25x Barlow for Zoom Hyperion
Rigel QuikFinder Compact Reflex Sight
Explore Scientific UHC Nebula Filter 1.25"
Oklop torbe (тубус, тег, троножац и глава за поменути телескоп)


Немам оригиналну амбалажу за неке од ових ствари, рекао бих у одличном стању али да не дужим пошто је списак повећи, волео бих да шаљем за сваки појединачни део приватно заинтересованима на вајбер, уз фотографије које би тражио јер не желим било какве неспоразуме.
Вредност сам формирао преко FLP-a, осим за сам тубус, торбе и механику чија би цена са поштарином била превелика и нефер.

Укупна цена је испала 199500 (ако неко жели могу послати ексел табелу где сам уписивао са конвертованим фунтама).
Све бих продао за 130 000 и волео бих да продам одједном. За појединачну продају ствари бих сачекао мало(опет зависи и она колико је "ситна")и немам тренутно формирану цену, била би ствар договора.

0607113992 (пожељно би било вибер поруке или смс, често не могу да се јавим због посла).

П.С.
Заборавио сам да додам 10мм, 25мм окуларе и барлов који се добијају уз телескоп, као и класичан колиматор (5400 рсд у ТС)
Поздрав :)


Nox

Додао бих и колиматор у понуду. Класичан, из тс-а

https://teleskop.rs/razno/503-okular-za-kolimaciju.html


3000

Nox

Prodato sve osim BST starguidera i uhc filtera

Barlow

Pozdrav. Koliko trazis za 25mm ed okular i za uhc filter?

Nox

Cao :)
9000 ukoliko se uzimaju oba
5000 pojedinacno

Nox