• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Horos.. Sta!? !? :D

Started by eyej, February 19, 2006, 04:48:24 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

eyej

Inspirisan predhodnim saznanjima i dogadjajima da medju nama ima i ljubitelja astrologije :D, odlucio sam da proverim kakva je horoskopska struktura clanova naseg foruma! :D `Ajde ljudi da vidimo kako su nam kolektivno zvezde naklonjene! Nadam se da ce odziv biti dobar! A mogao bi posle glasanja Maxscope da nam protumaci aspekte..bar od onog znaka sa najvecim brojem ljudi! :D

Ps. Mora da se zahvalim adminima sto su omogucili da se postavi pool od 12 opcija! I nadam se da se necete ljutiti na njih sto su mi omogucili ovo..nisu znali o cemu se radi! :D

plandor

Hej, a gde je Zmijonosa??  :P  :lol:

wexy

Ja ne znam šta sam, "oni" kažu Riba, Starry Night kaže Vodolija :?.

sashastar

Jesam li ja ovo pogresio Forum

Izvini Eyej ali ovo necu glasati.

eyej

Kakav bre zmijonosa!? Jedva sam iskukao da mi daju 12 opcija! 13 nije nikako moglo, kazu baksuzan broj! :D

Quote from: "sashastar"Jesam li ja ovo pogresio Forum

Izvini Eyej ali ovo necu glasati.


Aaaaa, pa bas je dobra fora! Zar ne? :D

Skyw@lker

Izvini Eyej, ali i nije ti neka fora... Ovo je moje misljenje, ako ima jos neko kome je ovo interesantno pa cak i kao fora neka glasa, ali ja necu...
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

eyej

Meni je bas dobra jer sam otprilike i pretpostavio da cete ovako da reagujete! :D Sto ste tako puni predrasuda!? :D He he! U svakom slucaju, to sto ne volite horoskop ne mora da znaci da ne smete da zaokruzite kom znaku pripadate! Napominjem..samo fora!