• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Da li je doista mogutje?

Started by Inica, February 12, 2006, 01:29:02 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Inica

Ljudi, chuli ste swi za Jump day... pa i za onaj sluchaj pokushaja izaziwanja zemljotresa by the students from chitawe Engleske... da li ce 600 000 000 ljudi doista moci ishta uraditi?

P.S to moderators: Samo da mi neko odg, pa zakljuchawaj:D

sashastar

A sto bi ti neko zakljucao topik
U ovom delu foruma mozes da pricas sta hoces
Pod uslovom da se nekrse neka osnovna pravila.

A to se tice Jump day-a nije to nista po mom misljenju.

Sich

ja sam zaboravio tacno, za kad je to planirano?

verovatno ce okriviti kineze kako su lupali kontru sa druge strane, pa se zato nista nije desilo
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Sasa

Ni ja nisam cuo za taj dan, ali znam da je neko od veselih fizicara jos dosta davno predvideo opasno kinesko oruzje protiv mrskih im Amerikanaca. Dakle, ideja je bila da svi Kinezi u isto vreme skoce sa stolice. Potres bi trebalo da se prenese kroz kuglu i razori americki kontinent. Cak se razmatralo da li bi Kinezi trebalo da skoce sa savijenim kolenima ili ne.

Medjtim, neko je onda izracunao da bi od tog skoka bio izazvan zemljotres koji bi unistio Kinu.

sashastar

Mislim da je datum

20.juli.2006 u 11.39 GMT

marino

Quote from: "Sasa".. znam da je neko od veselih fizicara jos dosta davno predvideo opasno kinesko oruzje protiv mrskih im Amerikanaca. Dakle, ideja je bila da svi Kinezi u isto vreme skoce sa stolice..


da, koliko se sjecam milijarda kineza trebala bi istovremeno skociti sa 1m visine da "razore" mrske americke imperijaliste na njihovom kontinentu, opet, "izracunato" je da im ameri mogu poslati "kontraval" ako svi ameri istovremeno skoce sa 100m visine, zlobnici su tada nadodali kako b vecina kineza bila sposobna za drugi udar, sto vjerojatno ne bi bio slucaj na americkoj strani
8)

m
Vidulini Observatory

gucic

Quote from: "Inica"....>

P.S to moderators: Samo da mi neko odg, pa zakljuchawaj:D


Vazji! :)



Sulaco

E sad, posle procitanih postova o astrologiji... ne znam sta da kazem...
world jump day...
Za one koji se brinu o world jumpu... imam recept za ponistavanje gravitacije! Levitacija u cistom, nepatvorenom obliku!!!
Sve sto vam je potrebno jeste jedna daska. Uhvatite je sa oba kraja rukama i sednete na nju. Potrebno je snazno vuci dasku ka gore kako bi podigli sopstvenu tezinu (naucno dokazano, svaki covek moze podici sopstvenu tezinu), a zatim naglo podignite noge... i ostajete da lebdite...s obzirom na to da sopstvenim rukama drzite svoje telo!!!!
World jump...kad samo pomislim sta sve rekose o astrologiji... :D

gucic

Ne kapiram to sa daskom. To je nesto kao klackalica?

sashastar

Nadam se da nije u pitanju pojava Levijatanca  :wink:

gucic

Ne znam. Ne kapiram. Mozda bi mi slika bolje objasnila. Nije mi jasno kako levitacija moze da se izvede na dasci? A na cemu stoji daska onda? To me podseca na jednu pricu mog drugara koji tvrdi da je olaksao Zemlju tako sto je podigao kamen sa nje....
Stvarno me interesuje o cemu je rec. :)

gucic

Aaaa. Sad sam razumeo... Pa najbolja provera da li je moguce da lebdis je da stavis tu dasku na vagu zajedno sa tobom i gledas kazaljku koja pokazje tvoju masu.

Skyw@lker

Quote from: "sashastar"Mislim da je datum

20.juli.2006 u 11.39 GMT


Pa narode, hocemo da i mi doprinesemo? Nema nas mnogo ali ko sto kaze ona izreka nas i (buba) Rusa trista milijardi!!! :grin:
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."