• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

STAR PARTY

Started by GENESIS, March 26, 2006, 11:55:35 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

GENESIS

Maxscope,

Da li se u tvojim krajevima odrzava Star Party ?
Ako si isao na ta okupljanja molim te prenesi nam iskustva i tvoj utisak kako je sve to organizovano.

Srdacan pozdrav  :roll:

GENESIS

Molim sve forumase da ovde prijave svaki STAR PARTY koji ce se odrzati na teritoriji bivse Jugoslavije. Posaljite datume odrzavanja i podatke o organizatoru , mestu gde ce se odrzati , kontakt adrese i brojeve telefona.

Mogli bismo da se unapred organizujemo i posetimo svaki Star Party.

Srdacan pozdrav  :roll:

mravic

Razocarao sam se u to posecivanje star partija od strane forumasa.
Juce je na Letenci odrazan prolecni Messierov maraton i bila je jako slaba posecenost od strane forumasa. Ili se nisu predtavili ili je bilo samo nas troje mozda cetvoro.
Ja sam se nadao da cu napokon upoznati nekoga sa foruma a bili su samo oni koje sam vec i znao.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

vmiro

Ja sam razmisljao o dolasku, cak mi je i usput kad dolazim u NS, ali obaveze, obaveze, obaveze......  :(

Sasa

Pa za sad stoji da ce na Letenci biti kamp od petka 30 juna pa do nedelje.
Ali cujem vec da je to nekima rano....

Makedonci ce, misim, praviti nesto krajem avgusta, a na Japetic se obicno ide u septembru. Ali sve to treba proveriti, ovo je samo grub plan.

gucic

Quote from: "Sasa"Pa za sad stoji da ce na Letenci biti kamp od petka 30 juna pa do nedelje.
Ali cujem vec da je to nekima rano....



Pa...jeste rano je. Nikada nismo pravili kamp u to vreme. Obicno je bio sredinom jula najranije ili sredinom i krajem avgusta. Jun je nekako...mnogo opterecen obavezama.

Sasa

Hajde, samo se vi dogovorite....

Gugi

Prijatelji, ja dolazim sa astro drugarom Lajosom na kamp ovoga ljeta ali samo ako kamp nece biti u avgustu jer me tada nema. Preporucam jako odrzavanje astro kampa u julu mjesecu!

Mozda ne bi bilo lose da i drugi izraze svoje misljenje bas ovdje na forumu! Svakako pokusajmo se dogovoriti dobrano prije, jer mnogima nije lako dobiti ta dva-tri dana slobodno. Npr. ja moram naci na poslu zamjenu za nedjelju, i zato ce mi puno znaciti ako blagovremeno saznam na vrijeme.

Razmisljajmo...