• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Pozdrav svima!

Started by Dule_smor, April 27, 2007, 06:50:40 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dule_smor

Elem, nadam se da me niste zaboravili:).Odavno nisam svracao ovde, pa rekoh da se malo aktiviram i vidim sta ima novo.Pa nadam se da cemo se citati i videti uskoro:).

gucic

Stvarno te dugo nije bilo!
Dobrodosao ponovo!

Sich

Ne vredi, ponovo se izgubio.  :-\
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Dule_smor

ih, stvarno treba da me je sramota :-[...al sta cete kad sam nesto u frci na faksu, a i net me zeza:(

flintviking

Aha, faks, a znas gde sam te ja video, to jest na kom forumu,.....         ko ti je ona mala

Skyw@lker

Welcome back Dule, smekeru!  :) Jos i Djorvoz da se pojavi pa mozemo da organizujemo jedan mali "reunion", odemo na neko pivce ili neko predavanje u Planetarijum.
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

mravic

www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Skyw@lker

Uf to bih bas voleo, prosle godine sam bio i utisci su fenomenalni, samo imam ispit u utorak iz "cvrstoca letelica" tako da, nista ne obecavam...  :)
U svakom slucaju lep provod zelim svima koji odu, provescete se extra.
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

SrdjanP

Quote from: Skyw@lker on June 13, 2007, 10:36:01 pm
Uf to bih bas voleo, prosle godine sam bio i utisci su fenomenalni, samo imam ispit u utorak iz "cvrstoca letelica" tako da, nista ne obecavam...  :)
U svakom slucaju lep provod zelim svima koji odu, provescete se extra.


Srecno na ispitu, ali ako mozes bar svrati u subotu.


Dušan

Quote from: mravic on June 11, 2007, 08:39:19 pm
Mogli bi za vikend i na BAV doci.
Imate program na http://www.astronomija.co.rs/razno/ad/rudjer/bav2007/bav_2007_program.htm


Ja mozda dodjem u subotu. Idem na takmicenje iz astronomije. Jel je slobodan ulaz ili se treba samo najaviti ili mogu doci bez najave?  ???

Quote from: Skyw@lker Uf to bih bas voleo, prosle godine sam bio i utisci su fenomenalni, samo imam ispit u utorak iz "cvrstoca letelica" tako da, nista ne obecavam... 
U svakom slucaju lep provod zelim svima koji odu, provescete se extra.


Sta ti to studiras?  :)

mravic

Ulaz je slobodan i ne mora se niko najaviti.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk