• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Pozdravi from Spejs

Started by Dr.Zoidberg, July 23, 2006, 03:59:35 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dr.Zoidberg

ljudi posle toloko problema evo mene :D [sada se svi pitate ko sam ja :)]

e ovako ja na ovom forumu boravim izvesno vreme [2 meseca]

ali zbog izvesnih problema sa ruterom nisam mogao da se registrujem :(

ali eve sada mene pa resio da se prvo ovako upznam sa svima :)

Sasa

Dobrodosao. Ali dosao si u vreme kad su manje vise svi negde, pa se diskusija osula.

Dr.Zoidberg

imam mali problem mogu samo da saljem postove preko modema [a ne preko wriless-a] tako da kada se nakonektujem jednom nedeljno ja cu da postavim nesto sve dok nesredim wifi net  :(

Dr.Zoidberg

hehehe upravo sam provalio da mogu da postujem preko wirless-a ali samo neke male postove  :(  [ali barem nesto mogu :D]

Skyw@lker

Dobrodosao! Ne kapiram kako to ne uspevas da resis (mislim - mali ili veliki post  :shock:)? Zato sto ja imam wireless i od prvog dana radi sve ok. Inace, kod kog provajdera si i koliki ti je bandwith?
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Dr.Zoidberg

ma wirless je ok nego me "zeza" ruter jer mi je antena na drugoj kuci a racuanri u jednoj pa sam povezao racunare i antenu preko dva rutera koja imaju "hardware" firewall :( pa moraju rucno da se podesavaju a sada se tu nesto zabagovalo :(
P.S zato nemogu ni avatar ni sig da stavim :(
P.S brzina je 64k [7,5kb/s]

Dr.Zoidberg

Mogu da vam kazem da je pre forum bio mnogo aktivniji [ne zato sto nema puno clanova] nego jednostavno nekako ste se ucutali  :?
Neznam mozda ste jos pod uticajem letenke  8)
ajde da se malo potrudimo pa da ovo malo zazivi  :)

Sasa

Forumasi su na Goliji, moru, a donedavno su bili i na Letenki. Ovo je samo malo letnje zatisje.

Dr.Zoidberg

znam ja to da je letnja sezona i da su svi na odmorima [pa i forumasi]

nego ovde sa svima ima oko "aktivnih" 20 clanova koji ponekad pogledaju sta se desava i bace neki topic ili reply

Meni to nesmeta ali za neki topic bez 1-3 dana cekanja necu dobiti odgovor
:) pa sam na to mislio... mozda ako se neko stidi ja nemam pojma pa ja imam 15god i evo samo pisem :D

p.s znam da svi imaju poslove, fakultete i druge obaveze  :wink:

gucic

Drago nam je da imamo tako mlado pojacanje na forumu!
Svako pojacanje je dobrodoslo, naravno, ukoliko je interesovanje astronomija, nauka, ponegde zabava...

Dr.Zoidberg

Wow ala je vama forum zeznut samo vas rostiljaju ovi Bootovi i pre neko vreme bio neki boot koji je postavljao neke tupave web stranice po forumu svuda redom :(

ajd malo da zategnete neku odbranu od ovoga npr. neki drugi forum ili tako nesto :P

P.S pod drugi forum mislim drugi program itd...

gucic

Ako imas neki detaljniji predlog, slobodno posalji PM meni ili administratorima.

charlie

Da li ima veze ako se koristi Mozilla? Jer do sada nisam imala probleme koje je Dr.Zoidberg naveo.

Dr.Zoidberg

ne ne ne niste me shvatili mislim na sam rad registracije foruma
valjda znate sta su boot-ovi i sta rade ???
u svakom slucaju trebalo bi da bude malo jaci sistem od ovakvih upada a sada ja se nerazumem bas u programe za forume

P.S browser nema nikakve veze sa ovim ja koristim Operu pa i dalje su to bootovi oni postavljaju stranice slike

Dr.Zoidberg

naivni ljudi ce kliknuti na te linkove i na svoj racunar DL svakojake gluposti
i nakaciti 100... virusa

e sada ovi sto su nas zaprasivali su manje opasni a ima i onih koji ostavljaju slike,attachmente koji stvarno znaju da zadaju ljudima problem a svi znaju o kakvim slikama je rec :(