• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Anketa...?

Started by Miranda, July 13, 2004, 12:20:14 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Miranda

 Sich,Sasa...jel moze neka interesantna anketa da vidimo kako razmisljaju ljudi...a i da probamo da malo osvezimo forum i napravimo sve ovo jos lepse.... :rolleyes:  :)  

Miranda

 Nesto me svi cooliraju.... :(  

Sich

 Ma jok, samo nesto nismo uocili tvoj post  :P

Evo, posle dugog i toplog leta (dobro, traje jos oko 3 nedelje) vracamo se na forum i ulazimo polako u visu brzinu. Za pocetak, jedan dva  poola po tvojoj zelji ;)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Miranda

 Evo i mene,na kratko, posle duze pauze..... :)  

Dule_smor

 Desi bre miranda, nema te sto godina:).

Miranda

 Ma neka frka samo putujem..... evo sad u cetvrtak opet.... :)  

PSR1937+21

 Sto je tako malo ljudi ovde? Da li je moguce da (skoro) nikoga ne zanima astronomija? Slican slucaj je i sa jednim forumom o fizici - ima ih petoro! Zna li neko neki poseceniji domaci sajt na "temu" nauke?

Miranda

 Ma malo ljudi je uopste culo za sajt ali nadam se da ce biti bolje.... ;)
Ajde ja vas pozdravljam do utorka.... lepo se zabavljajte....

Sasa

QUOTE (PSR1937+21 @ 15. Sep. 2004., 16:45)
Zna li neko neki poseceniji domaci sajt na "temu" nauke? [/quote]
Paaaa zavisi sta je to "poseceniji". Astronomski magazin (www.astronomija.co.rs) je preko leta imao nekih 700 poseta dnevno. Proletos je bilo i preko hiljadu.

Maxscope

 Pogresno si formulisao pitanje.
Mislis "zasto se malo ljudi javlja" a ne sto je tako malo ljudi ovde.
Ove diskusije imaju preko 60 clanova sto mozes videti u "membership" delu. Od tih 60-tak clanova vise od polovine nikada nije postavilo ni jedan jedini post niti se aktivno ukljucilo u diskusiju. Od ostalih 30-tak clanova vise od pola se javilo svega par puta iako su neki clanovi ovih diskusija malte ne od samog otvaranja foruma.
Nemoj zaboraviti "goste" kojih ima najmanje dva-tri puta vise od clanova, jer svaki put kada dodjem na ove diskusije vidim da se tu obavezno vec nalazi barem jedan "gost".
Znaci sve u svemu diskusije imaju barem 100 redovnih posetlilaca od kojih se javlja i aktivno ucestvuje u diskusijama svega 5-6 clanova. Ljude zanima astronomija inace ne bi dolazili ovde, ali ih iz nekog razloga ne zanima diskusija niti razmena i iznosenje misljenja o njoj.
Pozdrav.    

marino

 evo ja sam tu negdje od pocetka, povremeno privirim, ponekad nesto i napisem, no valja racunati da je problem pratiti puno stari na netu, jos teze aktivno ucestvovati u raspravama, neke me ne zanimanju, neke pogledam, a tek na poneke odgovorim
cesto se dogodi da je netko vec napisao moje (ili slicno;) razmisljanje, ponekad jednostavno nemas sto dodati
ali ugodno je procitati i nauciti pritom puno o temi i ljudima

m
Vidulini Observatory