• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Anime

Started by Dr.Zoidberg, August 20, 2006, 08:13:14 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dr.Zoidberg

Dali ovde neko voli da gleda i skuplja anime filmove , crtace , serije ?

mravic

imam ja nekoliko, 20-30 komada. Mrzi me da brojim.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Dr.Zoidberg

sta konkretno ? i koji zanr?

mravic

deciji crtani filmovi
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Skyw@lker

Heheheh ma Dr.Zoidberg je verovatno mislio na "manga animu"  :) Imam ja dosta: Berserk-a, Ninja Scrool (valjda se tako pise), Elfen Lied, Wolf's Rain, Ghost In The Shell itd... U svakom slucaju ako si mislio na ovo i ako ti imas nesto da ponudis moze da padne neka razmena  :wink:
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Dr.Zoidberg

e to :)

ja imam Lodos,Ninja Scrol,imao sam nesto od DBZ ali sam izgubio :( [ali uzecu od druga on ima 14 dvd-a samo db,dbz,dbgt i gomilu filmova db] i hellsing

Skyw@lker

Skoro sam odgledao "Elfen Lied" (sve ukupno ima 13 epizoda od po 20.ak minuta) i odusevio se, ono je malo "umetnicko" delo, a i duboko ulazi u neke psiholoske probleme ljudske vrste ako se dublje izanalizira, mada je i prica malo "uvrnuta"... Pa Japanci, sta da se ocekuje drugo  :)
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Dr.Zoidberg

jel to Sf ili mistyc ?

Skyw@lker

E pazi ovako, za mene je sve to SF, ali zavisi u koji pod-zanr ga svrstas... Pojasni to "mistyc"? Verovatno nisam toliko udubljen u zanrove i podzanrove anima kao ti...
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Dr.Zoidberg

pa ono kao macevi,magije,zmajevi,elf-ovi,patuljci i tako dalje .... kao RPG

a pod SF stavljam sve sa "space" tematikom bilo zemaljskom , sa vanzemaljcima ili da je u buducnosti

Dr.Zoidberg

e kolko su ti veliki anime ?

ako su 30mb> i imas wirless posalji mi torent pa da skidam od tebe :)

Skyw@lker

Pa nisu bas male, imam wireless ali bi potrajalo jer i ja non stop nesto skidam i uploadujem... Te anime sam inace snimio od ortaka, nisam ih skidao sa Net-a   :)  :wink:
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

TenMonGaKuSha

Имам ја приличан број мени занимљивијиÑ... анима као шÑ,о су:
Berserk, Samurai Champloo, Naruto, Evangelion, Bleach, Full Metal Alchemist, One Piece, itd.