• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Astronomija broj 20

Started by GENESIS, June 15, 2006, 05:14:59 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Skyw@lker

I datum izlaska je?!?  :?:   :)
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Sasa

Pa nemam pojma. Stamparija je sve iskomplikovala. Sve je bilo spremno jos 20-tog juna....

Skyw@lker

Samo opusteno, sve sto je brzo to je i kuso!  :wink: Ja spadam u one strpljive citaoce koji strpljivo cekaju izlazak Astronomije, a nestrpljivo je citaju!  :D
poz.
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Sasa

Evo Slobodan (izdavac Astronomije) kaze da je stamparija pocela sa stampanjem Astronomije. U stampariji kazu da su uradili poster, naslovnu stranu i jos neke tabake.

Ako je ovo tacno Astronomija ce iz stamparije da izadje u petak, eventualno u subotu. A u ponedeljak ce valda da krene u kioske.

Sasa

Koga interesuje: Astronomija je danas (ponedeljak) izasla iz stamparije. Konacno.

(Poster je sjajno uspeo.)

charlie

Primetila sam da Astronomija ima isti izbor vesti kao i vecina stranih casopisa kao sto je Astronomy now i Sky and Telescope. To znaci da su odlicno izabrane aktuelnosti  :) .

Skyw@lker

U BG-u, u centru je jos nema, a sad je vec sreda... Pitao sam na nekoliko trafika i sve kao sutra ce. Samo da ne bude "malo sutra"  :(  Ajd valjda ce se do kraja nedelje pojaviti.
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Gugi

Predlazem Sasi i onima iz "Astronomije" da donesu na Letenku sve raspolozive brojeve "Astronomije" koji su naprodaju! Uvjeren sam da ce ljudi doci sa lovom i barem po koji casopis kupiti (a vi cete te im dati mali popust, zar ne?) :D

Sasa

Bice Astronomije - i starih brojeva.

Galactica

Astronomija broj 20 se pojavila u trafikama.
Na brzinu sam je pregledao i oduševljen sam.

Tekstovi su ne znaš koji je bolji od kojeg.

Vredelo je čekati.