Da li neko ima ili zvirnuo kroz 150/750 ili neki 150/900 refraktor?

Započeo Boka76, juče u 11:03:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boka76

Da li neko ima? Ili vec gledao kroz 150/750 ili neki 150/900 refraktor? Kakvi su utisci? Mislo Sam na deep sky observaciju. Imam meade acf 203/2030 koji sam uzeo tu na astroberzi super je,ali razisljam Da ga prodam pa da uzmem neki oda spomenutih refraktora.