• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Prva knjiga

Started by Sasa, April 06, 2006, 12:55:07 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Skyw@lker

Slazem se sa Charlijem.  :D
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

charlie

Jel' mozemo mi, koji smo tako lepo okarakterisali ovu knjigu, da je dobijemo sa nekim 'jacim' popustom  :D ?

Sasa

Pa red bi bio, ali ja se zaista ne pitam.

mravic

Mozda neka nagradna igra u Astronomiji pa da se knjiga dobije na poklon.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Skyw@lker

Ja sam je vec narucio, da ne cepidlacimo - ja sam student, a opet mislim da je cena veoma korektna i pristupacna.
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

mravic

Pa i ja sam rekao da nije cena velika i naravno da cu da je kupim prvi put kad odem do Astronomije ali sam mislio za nekog ko ne moze da je kupi.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

charlie

Ma, ja sam to pitala jer mi je uvek na pameti da pitam da li mogu nesto da dobijem besplatno. A ovo je zapravo jedna od onih stvari koje bi bas trebalo da kupimo i tako podrzimo cinjenicu da cena knjige nije velika, a i da cenimo napore autora koji su sigurno ispostovali svaku potrebu svoji citalaca.  8)

Sasa

Evo uputstva za koriscenje knjige "14 milijardi godina":

"Upotreba knjige

Preporučujemo da knjigu koristite više puta na dan, pre i posle obroka. U autobusu, dok čekate na red kod zubara i u svim drugim zgodnim prilikama. Ona smanjuje nervozu, a povećava znanje. Posle malo razmislite o tome šta ste pročitali. Iskreno, bićemo ponosni ako vam knjiga izazove nesanicu.
Knjigu otvorite i čitajte. Možete to činiti redom, od početka do kraja. Ili obrnuto. Možete je čitati bilo kojim redom, recimo po poglavljima koja â€" mada znanje samo po sebi nema granica - odgovaraju opÅ¡tim tematskim celinama koje je uobličila sama istorija nauke.
Na kraju svakog poglavlja nalaze se tačni odgovori. Možete čitati i samo odgovore, ako vam je tako lepše.
Pitanja su laka i teška. Neka su jako teška. Na neka nećete znati odgovor. Možda na većinu nećete znati odgovor. To je sasvim moguće, ali nije važno. Ono što jeste važno to je da pročitate odgovore! Kasnije ponovo pročitajte pitanja. Možda vam ona sad neće biti tako teška."

mravic

Mislim da su sva pitanja jednake tezine ako na njih znas odgovore.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Sasa

Quote from: "mravic"Mislim da su sva pitanja jednake tezine ako na njih znas odgovore.


I ako ne znas :D

mravic

E bas tako, o tome nisam ni razmisljao.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

GENESIS

Odlična knjiga. Stvarno ima dosta toga da se nauči iz nje. Ja najviše volim da otvorim indeks i tamo pronađem nešto zanimljivo. Objašnjenja i odgovori su kratki i jasni. Oduševilo me što je zastupljena naučna fantastika (autori,filmovi i knjige).

Ocena :  10

Sasa

Lepo. Zaista postoji velik izbor tema.

Evo da objavim: priprema se jos jedna knjiga. Izlazi: samo nebo zna kad:o).
To je sve sto o tome znam.