• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Vidoviti se sele sa tv-a

Started by Sich, July 10, 2007, 09:38:54 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sich

Interesantne stvari.
Nove norme o tome sta sme i ne sme na tv-u

Najinteresantniji odlomak je:
"Emiterima je zabranjeno da prikazuju program koji se odnosi na okultizam, paranormalne pojave, magiju i proricanje sudbine, navodi se u uputstvu.

Dodaje se da se mogu emitovati jedino zabavni programi u kojima se pojavljuje proricanje sudbine, tumačenje horoskopa i slični sadržaji, ali ako to nije jedini sadržaj emisija i bez dodatnog naplaćivanja telefonskih poziva ili SMS-ova. "

Malo su kontradiktorni tako da se moze tumaciti oanko kako kome odgovara, ali ce svakako jedan deo tv shuma biti izbacen sa ekrana.

Cela vest na http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2007&mm=07&dd=10&nav_id=254621
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Daphne

Joooj, bas da vidim da se i to dogodi!
Ako ovo uspe, placam svima pivo na sledecoj Letenci!

sale11472

Na sledecoj Letenki od sada ili na sledecoj Letenki od kada se to desi ??? ;D ;D
Jos ce mnogo vode proteci Dunavom i Savom dok se njih ne resimo tj smestimo ih na pravo mesto
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Daphne

Pa ako se to ne desi do sledece Letenke, nista od piva...  ;D

Skyw@lker

Jel to neko spomenuo pivo?  ;D Ma ljudi Beer Fest na donjem Kalimegdanu pa mozemo da se cascavamo i bez nekog potrebnog razloga :-) Hehehe salim se ja malo, stvarno bi bilo to extra da se tako nesto sprovede u medijima.
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

sale11472

Pa ako ces da cascavas ja cu biti tamo ovih dana ;D
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Daphne

kako se stvari odvijaju, kanda cu ipak castiti pivom na Letenci.
Ne znam dal' da placem il' da se radujem zbog ovoga... :)

mravic

www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk