• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Astrobobo.net

Started by Bobo, September 01, 2007, 12:24:58 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Aka

Molim, i drugi put. Volim da kritikujem   :)

Salim se malo, to je samo moje (laicko) misljenje.


Mozda ja ne vidim dobro pa su kod mene sitna slova  :)

Toma B

hint.
Ako koristite Mozilu kao browser samo na tastaturi kvrcnite [CTRL i +] (kontrol i plus istovremeno) potreban broj puta i slova se magicno povecavaju... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Ako ne koristite Mozilu......hmmm....zasto ne koristite Mozilu... :-[ :-[ :-[

AshPiranha


sale11472

September 05, 2007, 09:16:17 pm #18 Last Edit: September 05, 2007, 09:24:07 pm by sale11472
Quote from: Toma B on September 05, 2007, 12:06:58 pm

Ako ne koristite Mozilu......hmmm....zasto ne koristite Mozilu... :-[ :-[ :-[



Navi(u)ko se na Ljisicu ;D ;D

Bobo ova dva linka rade ali ono sto si ranije imao npr stranica tvog AD 404 page not found... no ne bitno sad radi  ;D
Sto se samog bloga tice meni je jedino pomalo smetala boja koju si izabrao za linkove ume da bude slabo vidljivo na nekm delovima pozadine ostlao je OK doduse ja sam coek koji vise voli sadrzaj od forme tako da bi bilo ok i crn tekst na beloj pozadini ;D
BTW a kako mislis da primetis razliku izmedju Provia-e i Sensia-e ako ti ne smetaju male ljubicaste sitnice sa CN review-a ;D ;D ;D
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Bobo

Stvarno ne razumijem zadnju rečenicu?  ???

sale11472

O boze, opet sam nejasan ::)
Sala Bobo, sala ali...
tebe interesuju upotreba i rezultati a ne da li je nesto pro ili nije za razliku od nekih kojima je "etiketa" narocito ako na njoj pise pro najvaznija stvar u zivotu ::)
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Bobo

Znam da je šala, ali ju nisam skužio  :-\ Kakav sad CN review?

Nodobro..ali prezentacija je ipak važna, stranice moraju biti jednostavne i čitljive. Zato su mi važni bilo kakvi komentari. Jedino si uzimam za pravo da ne izgledaju profesionalno i suhonjavo jer ovo je ipak samo hobi.

sale11472

CN=CloudyNights
Konkretno odnosilo se na ovo
Quotetekstove sa Cloudynights gdje počnu kukati kada taj-i-taj APO refratkor ima jedva vidljiv ljubičasti rub izvan fokusa...


Eh da da ne zaboravim necu vise da pokusavam sa salama dok pada kisa ;D
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Bobo

Aaaa...bome ti bolje od mene znaš što sam pisao ;)