• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Kiša pada,gde ste?

Started by Kizza, September 04, 2007, 11:54:22 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Aka

@SashaStar
molim te zaobidji jetru, bojim se rezultata  :-X



@Sale,
imas lep osmeh, ako je to tvoja slika. Mada ja vise volim sustinu nego formu.  ;D


@Kizic, bas si uporan, a koje pitanje da postavim i gde, u kom delu foruma, daj mi ideju? ::)  :)

Haj ho!

r2d2

Forma je uslovljena sustinom, `moze biti a i nemora` (citat iz filma "kamen mudrosti").
Nego stade kisa, samo oblacno, grozno, samo gde ono stadosmo, da da pitanje o pitanju.

sashastar

September 08, 2007, 12:54:38 am #32 Last Edit: September 08, 2007, 01:02:50 am by sashastar
AKA ja neznam kolko znas da neznas.

Inace je iza oblaka sada Uran najblizi Zemlji magnitude 5.7

sale11472

Ljudi sta da vam kazem. Malo sam promenio lokaciju pa sam na nekih 80-tak km od BG. Cisto da malo pravim zazubice, dakle posto se sinoc malo razvedrilo da vam pomenem sta sam sve video: m31, Hi&Xi, Coathanger, m13... nista narocito ali zato SVE golim okom ;D
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

r2d2

September 08, 2007, 07:22:45 pm #34 Last Edit: September 08, 2007, 07:29:00 pm by r2d2
Hm a digitalni aparat nisi poneo?? verujem da jesi!!! Baci nam neku slicicu, inace sad u Beogradu ne pada kisa al je paduckala ceo dan sitno....

Kizza

Aki, do sada sam ziveo u ubedjenju da su zene znatizeljnije od muskaraca ???
Malo je nezgodno da ti ja dajem predloge ali mene zanima da li planeta Uran ima "prstenove"?To pitanje mozes da postavis u odeljku Astronomija.
P.S.
Nadam se da mi ostali clanovi nece zameriti ;D
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Aka

September 09, 2007, 01:33:39 am #36 Last Edit: September 09, 2007, 06:41:38 am by Aka
r2d2  :) :) :) :)


SashaStar, moz bit` da i ja ne znam, fala vi.. :( ;)

Kizic, hvala na pomoci, jaaaaa cu ti reci, znaam  :) Ima 11 prstenova!  :) Ha ha ..


Trenutno me najvise zanima da li ce Djokovic postati svetski prvak, ( sa 20 godina!) ali to je tako "ovozemaljski"  :-\ 

Uz vase dopustenje ja bih napustila podrum i malo svrljala ostalim kuloarima foruma.

Pa se, nadam se,  citamo, mah mah..

Edit: promenila sam sliku na avataru da  malo uzivam. :)

sale11472

Quote from: r2d2 on September 08, 2007, 07:22:45 pm
Hm a digitalni aparat nisi poneo?? verujem da jesi!!!

Tesko da mogu da ponesem nesto sto nemam. A i sta bih s njim? Ovako dvogled i uzivanje ako opet bude vedro.
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Kizza

Obrati paznju,moguce su meteoroloske meteorske padavine sa otrovnim gasom :'(
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?