• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Rapidshare Accounts!!!!!

Started by ARider, February 17, 2008, 11:49:42 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ARider

Znam da ovo nije tema vezana bas za Astronomiju ali znali iko kako da nabavim besplatan Rapidshare premium account.
Ili ako neko ima account jos bolje.  ::)

Pavdu

Quote from: ARider on February 17, 2008, 11:49:42 am
Znam da ovo nije tema vezana bas za Astronomiju ali znali iko kako da nabavim besplatan Rapidshare premium account.
Ili ako neko ima account jos bolje.  ::)


Besplatan?  ???

Ne verujem da možeš da neđeš besplatan. Čini mi se da mesečno (ili možda godišnje, nemam pojma) plaća po 30-40 dolara (valjda toliko)...
Argue for your limitations, and sure enough they're yours. (Richard Bach)

sale11472

Besplatan samo ako ti ga neko pokloni pa bude besplatan za tebe.
U suprotnom imaš kod nas dva ovlašćena distributera pa možeš preko njih da uplatiš nije nešto posebno skupo 750 din za mesec dana i sl ma sa rapid strane klikni na distributere i pronađi naše pa vidi kod njih kakve su tačno cene.
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

sh0

Idi na www.infopano.com i tamo ces naci sve sta ti je potrebno.
Mesec dana Premium Account Rapidshare ti kosta 9 evra i tako ce uvek i biti, kod njih mozes da se informises o nacinu uplate i slicno. Kada uplatis tih 9 evra u dinarskoj protivrednosti onda im posaljes online uplatnicu koja se nalazi kod njih na sajtu i u roku od par sat ce ti biti aktiviran nalog i ti ces dobiti potrebne podatke sa kojima ces se logovati na RS. Jako je jeftino i povoljno ako mislis dosta toga da skidas. Ja licno koristim Premium Account vec 6 meseci i mogu ti reci da je extra i jako sam zadovoljan, a da ti nepricam sta sam sve skinuo.
Poz

astromilke

Raspitaj se malo za News servere... isto se placa ali na malo drugaciji nacin i drugacije funkcionise.

Sto se tice programa, igara, filmova, serija, i TV-ja uopste sve grupe koje postuju prvo urade na news servere.

Ako ti nesto zatreba (bilo kome) vezano za ovo ne ustrucavaj se da pitas...
SW Newton 76/900
EOS 1200D