• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

PGSP 2008.

Started by Bobo, May 24, 2008, 07:58:43 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sale11472

Quote from: Sasa on August 12, 2008, 07:53:50 pm


2. Morali bismo da dobijemo pouzdan podatak da li tamo može da se kampuje! Bobooo!


Hmmmm Boba je pročitao autobus-50 ljudi-..........  i vrišteći pobegao od organizacije PGSP-a ;D
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Bobo

Haha :) Ma zovem gazdu ali mi se ne javlja :(

sale11472

He  na žalost ostaje mi samo da vam poželim dobar provod pošto sam i definitivno dobio odgovor da ne mogu da dobijem slobodan dan :(
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Bobo

Kaže gazda da se može kampirati odmah pokraj lovačkog doma, ali za svaki šator je kotizacija 100kn, što je otprilike 15 EUR po šatoru. Naše društvo će nastojati financirati barem jedan ručak, u subotu, pa bi nam još i ovi šatori bili malo previše :(

Eto pa mi samo recite koliko će vas biti otprilike kad se odlučite svi..

Sasa

OK, sve zavisi od Koče, a on se ne javlja. Nazvaću ga sutra telefonom da vidim dokle je stigao sa organizacijom i koliko ljudi se prijavilo.

kocha

Meni se nije prijavio niko.


mravic

Kocho, kod mene u drustvu, ako budemo isli autobusom, racunaj na cetvoro. Verovatno ce i Radan iz Skoplja ici i Drago iz Kragujevca. Evo pokusacu danas da saznam.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

kocha

Moram da otkazem BUS.
Malo nas je

Bobo

kako ono ide skandiranje na stadionima..malo vas je, malo vas je ;)

Šala, šala..ma samo sam htio kratko javiti:

Ja ću u petak ranije otići s posla i nadam se do 18h biti u Muljavi. Do tada ćemo isprobati kameru za snimanje exo tranzita u petak (ako bude vedro!). U subotu tko hoće neka bude prisutan za masovni ručak - dio novca donira društvo, po potrebi ćemo skupljati dobrovoljne priloge ;) U slučaju lošeg vremena, možemo ostati u domu - dofurajte poneki astro (ili ne astro, svejedno) film, za svaki slučaj. Također, možda ne bi bilo loše da donesete opremu ako netko ima nešto za prodati, pa napravimo mini-buvljak :)

To je zapravo sve, program je ostao isti, samo nam treba malo vedrog neba i zabava je zagarantirana! :)

stameni

A mi što ne dolazimo pružamo vam moralnu podršku i želimo vam vedru noć i neograničenu zabavu :)

... A kad se vratite, očekujemo izveštajčiće :)

sale11472

Da, da mi što ne dolazimo
em ti posao kad mi smeta u bavjlenju pametnim stvarima...
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D