• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

zaljubljenost...

Started by Inica, March 24, 2005, 11:11:24 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Inica

 E tako vam je to, kad krenete na nesto sto nema veze sa onim sto ste mislili da ce imati, a.
Ma jes da je glup title, al kad se mora... :o

E sta cete ovde...? :huh:
Ja sam jedan astronom, a vi ako imate iiikakviiih pitanja u vezi sazvezdja, preleijepih fotki koje fasciniraju, slobodno mi se javite... i naravno uopsteno da se zezate:-)))))
ovaj, nemate (skoro) nista da izgubite... :D

Evi jedan primjer...triangulum nebula:

Djorvoz

 Jesi li ti profesinalni astronom i čime se baviš?

vanillasky

 Evi i tebi Inica jedan primer triangululumuma

SrdjanP

QUOTE (vanillasky @ 25. Mar. 2005., 00:13)
Evi i tebi Inica jedan primer triangululumuma [/quote]
 :D  :D  

Sich

 jel si to vanillasky skenirao iz neke stare dobre komunisticke knjige :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

vanillasky


TenMonGaKuSha

 ja mislim da je nacrtao u paintu

Djorvoz

 Nije to nacrtano u paintu.
To nastaje tako što uzmeš prazan list papira i sedneš ispred njega zamračiš sobu i JAKO misliš na trougao kada upališ svetlo...
Posle to skeniraš i postiješ. :D  

vanillasky

QUOTE (Djorvoz @ 25. Mar. 2005., 13:33)
Nije to nacrtano u paintu.
To nastaje tako što uzmeš prazan list papira i sedneš ispred njega zamračiš sobu i JAKO misliš na trougao kada upališ svetlo...
Posle to skeniraš i postiješ. :D [/quote]
 :D  :D  :D  :D
ali to je primer triangululumuma
 :D  :D  :D  :D  

Inica

 Pa vanillaskay-u, super ti je onaj triangulum... :D  :P  :D  Ovaj, zaceo si veliku temu... koja je inace ovako za razmisljanje:)))

Djorvoz me je pitao dal sam professional astronom... i cime se bavis...
E dragi Djorvozu, nijesam profesionalni astronom, al bicu za koju godinu(pa ti racunaj). A bavim se proucavanjem Stefanovog kvinteta... evo ti i fotka :P

A evo nove teme... da li ste ikada pokusali da prebrojite zvijezde na nebu(bar ijednom... nema stidjenja)... ;)  

Inica

 zaboravila sam fotkicu...  ;)

vanillasky

  Ja svako vece nastavljam da ih prebrojavam i uredno zapisujem do koje sam stigao. :rolleyes:  

Djorvoz

 Ja sam jednom pokusao da, prilikom sumraka, uhvatim momenat kada se na nebu vidi samo 9 zvezda. Tad treba da pozelis zelju. Iako deluje lako - nije. Pokusajte i sami.

Lažem: Nisam samo jednom pokušao.

Inica

 A sta se to na nebu u toku noci desilo, a da ste vi stvarno povjerovali da su to mozda...... vanzemaljci... :P  :D  :P

E kad se samo ja toga sjetim... bili su to nasi sateliti:-))) I veoma su se brzo kretali...

Bila sam veoma zbunjena...

vanillasky