• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Svaka cast!

Started by r2d2, November 24, 2008, 10:51:03 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

r2d2

November 24, 2008, 10:51:03 pm Last Edit: November 24, 2008, 10:57:43 pm by r2d2
Prvi put prelistavam ovogodisnje brojeve casopisa.

Casopis je prosto fenomenalan pa mozda cak i zanimljiviji od elektronskog izdanja ako je to moguce (a izgleda da jeste).

Ocekivao sam potpuno drugaciju sliku i uspeli ste da me bas totalno iznenadite. Moguce je prestici multimedijalni internet takvim kvalitetom, jer vidi se da je u pitanju cista ljubav prema astronomiji zacinjena strogim kvalitetom.

S moje strane imate najvece moguce komplimente  (ako to ista znaci s obzirom na moju neukost).

Iskrena preporuka svima koji nisu narucili do sada.

Sasa

To se valda odnosi na Astronomiju  :) Hvala u ime svih kreatora časopisa!

Djole

evo,ja moje brojeve koricim.... :) :)
SW ED APO 80/600, HEQ5, ZWO ASI 290MC, QHY5 ,
Canon 7d

sale11472

Mašala baš izgledaju ... tradicionalno ;)
Ja sam ipak moderan tip dakle  kolike su šanse da nam se za neku N Godinu pokloni DVD izdanje svih prethodnih brojeva
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Sasa

Quote from: sale11472 on November 25, 2008, 11:20:40 pm
....dakle  kolike su šanse da nam se za neku N Godinu pokloni DVD izdanje svih prethodnih brojeva


Pa, za ovu NG nisu nikakve. Ima oko toga jako puno posla za koji bar ja nemam vremena. Sem toga DVD bi poskupeo taj broj časopisa. Inače, ta ideja se vuče već duže vreme. Tja, znači, možda jednog dana...