• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Astronomski magazin u novom ruhu

Started by Danijel, February 03, 2009, 05:43:42 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Danijel

Čestitke cijelom timu koji je radio na izradi novih stranica Astronomskog magazina! Izgledaju prekrasno, moderno i pregledno, znam da je bilo puno posla i da to nije bilo lako za napraviti. Posao ste odradili vrhunski i nadam se da će sada biti još popularniji i atraktivniji web site :)

Bravo i čestitke još jednom!!!
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

amerr

Cestitke sad je odliiiiiiiiiicaaaaaaaaaaaaan nema boljeg a nece ni biti .cestitke


Igor

OK. Izgleda da imam problem...Hjustone...
Ja ne vidim nove stranice, nego isti magazin, i to stranicu od 18. januara...Šta ne radim dobro?

mmilan

Strpljivo, moguce je cudno ponasanje sajta i foruma jos narednih par sati (zbog promene servera). Posle ce sve da bude ok.
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz

bear

Quote from: Igor on February 03, 2009, 06:06:05 pm
OK. Izgleda da imam problem...Hjustone...
Ja ne vidim nove stranice, nego isti magazin, i to stranicu od 18. januara...Šta ne radim dobro?


Probaj shift-reload. Ako i to daje staru stranicu, DNS tvog provajdera jos nije preuzeo novu adresu, trebalo bi da se svi osveze za par sati ali uvek ima par koji se ne zure :) :(

r2d2

Na prvi pogled estetski nije lose tj.izgleda preglednije....
Nadam se da ova greska:
404 - Komponenta nije nađena

Niste u mogućnosti da vidite ovu stranu zbog:

   1. out-of-date bookmark/favourite
   2. Pretraživački sistem koji ima listanje po datumu za ovaj sajt
   3. pogrešna adresa
   4. nemate pristup ovoj strani
   5. Traženi resurs nije pronađen
   6. Došlo je do greške prilikom obrade vašeg zahteva

Molim probajte jednu od sledećih strana:

    * Početna strana

Ako i dalje postoji problem, kontaktirajte sistem administratora ovog sajta
Komponenta nije nađena
"
----------------------------------------------
je samo privremena i da je deo uskladjivanja. kao sto rece Milan. ovo mi se desilo kada sam kliknuo na:
Robotizirani teleskopi pronašli svijet nalik Neptunu ili bilo koji link.......

Pavdu

Meni se to desilo i za kometu Lulin, kao i za sve što je prebačeno na na novi sajt, izgled ili šta već, a za naručivanje Marinove knjige ovo:

QuoteNot Found

The requested URL /knjige/Svemir/kako.htm was not found on this server.
Apache/2.2.9 (Debian) mod_jk/1.2.26 PHP/5.2.6-1+lenny2 with Suhosin-Patch mod_python/3.3.1 Python/2.5.2 mod_wsgi/2.3 Server at static.astronomija.co.rs Port 80


A nijedan meni neće lepo da mi otvori... Otvara ga bez teme...
Argue for your limitations, and sure enough they're yours. (Richard Bach)

Danijel

Dečki, strpljenja samo, kako je rekao mmilan, za par sati će sve sjesti na svoje, vjerujte mi, ja sam to sve prošao sa Zvjezdarnicom, nije ništa strašno što se neće riješiti u međuvremenu ;)
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

Sasa

Trenutno je sve u haosu. Učitana je pogrešna test verzija. Milan javlja da ima bekap od sinoć pa postoji nada da će proraditi kako treba.

mmilan

Narednih par sati AM nece biti dostupan, dok se ne sredi sve kako treba. Budite stpljivi :)
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz

bear

Quote from: Sasa on February 03, 2009, 07:16:35 pm
Trenutno je sve u haosu. Učitana je pogrešna test verzija. Milan javlja da ima bekap od sinoć pa postoji nada da će proraditi kako treba.


Malo gluvih telefona i par trigger-happy skripti za kopiranje... kriv sam po svim navodima optuzbe :) Ja kvarim Milan popravlja :) :(

mmilan

Quote from: bear on February 04, 2009, 02:14:16 am
Malo gluvih telefona i par trigger-happy skripti za kopiranje... kriv sam po svim navodima optuzbe :) Ja kvarim Milan popravlja :) :(


Taman smo testirali i kako radi sistem za pravljenje i vracanje backupa :)

Novi server radi super. Hvala!
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz

Sigmund

Quote from: mmilan on February 04, 2009, 02:52:18 am

Taman smo testirali i kako radi sistem za pravljenje i vracanje backupa :)

Novi server radi super. Hvala!


Nema vise onih lepih tekstova o galaksijama i svemiru uopste, nema sekcija "Teorija, praksa", "Knjige, softver", ne mogu da nadjem stara predavanja (mp3 i ppt fajlove)... Drugim recima, haos.

bear

Quote from: Sigmund on February 04, 2009, 09:19:25 am
Nema vise onih lepih tekstova o galaksijama i svemiru uopste, nema sekcija "Teorija, praksa", "Knjige, softver", ne mogu da nadjem stara predavanja (mp3 i ppt fajlove)... Drugim recima, haos.


Ali organizovani haos ! Kolicina materijala na starom AM je poveca, tako da ako cekamo da se sve prebaci i bude tip top prilikom prelaza, osedecemo (tj. ko vec nije sed). Tako da, ako neka sekcija ili materijal sa starog AM sajta bas zatreba, on je (do daljnjeg) dostupan na http://static.astronomija.co.rs

kocha