• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Pazite se svi vi koji nocu sami lutate planinama: Jezivi glasovi dolaze sa......

Started by tomato011, November 13, 2012, 11:47:28 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kizza

Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

tomato011

Ja mislim da su na snimku svi bolesni... Samo devojka teze a ovi lakse...


Sekula

Quote from: orion310591 on November 18, 2012, 11:15:20 pm
Quote from: Sima_Strahota on November 18, 2012, 12:40:27 am
Quote from: orion310591 on November 18, 2012, 12:29:42 am
raspitaj se sto vise mozes kod obicnih seljaka...


Zasto?


Pa valjda da bi proverio tacnost gore pomenutog teksta i generalno proverio dal je neko od mestana video nesto cudno, o tome pricamo

Quote from: Yagodinac on November 18, 2012, 02:14:08 am
Quote from: orion310591 on November 18, 2012, 12:29:42 am
A ja ti javno odgovaram da od toga nema nista da ja ovde prepricavam "rekla kazala" da bi neko zbijao sale, mozda i jesi pricao s mestanima, al ako nisi, i ako ides ponovo, raspitaj se sto vise mozes kod obicnih seljaka... ako imas volju i komunikativnost ako ne, nista...
PS. Interesantne slike od tebe kao i uvek ;)


Hvala  :)
Imam volju i komunikativnost, deset iz psihijatrije i solidno iskustvo u tom smislu  ;)

Ovakve priče tipa "gore nešto ima" su na korak od interpretacije "gore ima možda zlata" i posledičnog dizanja u vazduh kapele na vrhu.
Šta da pričam sa seljanima? Koliko su štapina upotrebili da bi digli crkvicu u vazduh?


Pa pitaj ih kolko su kila banane nabrali prosle zime... raspitaj se za cudna svetla nocu i moguce letelice...
(Procitao sam da si bio tamo 20x, mani me price da poznajes sve to tamo kao da zivis tamo...)



Orion,

Postavili ste temu svi zajedno tako kako jeste. Prema tome, kakve Crkve, kakvi popovi, kakvi štapini dinamita, kakvi egzorcizmi i ostali psihopatološki primeri? Ova diskusija na ovoj temi ide po onoj vojvodjanskoj "Šorom šajke a Dunavom čeze", a to na forumu ne dozvoljavamo. Dakle, krenuli ste od Rtnja i "čudnih" dešavanja na njemu.

Nije ovde niko protivnik UFO-a i raznorazne druge denikenštine i ostalih. Ja lično verujem da nismo sami. Ali, za sve moraju da postoje jasni, nepobitni dokazi. Dakle, nikakve svetlosti, nikakakva vrištanja u tami, nikakvi ritmitični zvuci u gori zelenoj i slično. A do sada, sve što smo u svetu imali da vidimo na tu temu su raznorazna naklapanja na temu slika Nase, amaterskih snimaka i slično. Da li taj i takav nivo i ovde treba da imamo? Ako imate jasne i nepobitne dokaze, na Sunce sa njima. Ako ne, onda bolje potražite sebi društvo na nekom drugom mestu i napustite ovaj forum. Nikoga ne teramo odavde, ali je bolje da se ne brišemo i ne banujemo.

Ako mislite da ovako nadalje pojedini ovde pričaju i da pri tome još dižu propratnu tenziju sa obraćanjem prema ljudima ispod odredjenog nužnog respekta koji svako od vas mora da dobije ali takodje i da pruži, to takodje neće da se dopušta. Ovo svakako treba da se shvati kao opomena.

| SW newtn 200/1000 | SW NEQ6 Synscan goto | Logitech Quickam Pro 3000 | Canon EOS 550d | Baader astrosolar filter |  SW Black Diamond ED 80/600 | Flattener korektor SW 0.85 | Lacerta MGEN autoguider | Nikon action ex 10x50 cf binocular |

Sima_Strahota

Quote from: orion310591 on November 18, 2012, 11:15:20 pm
Zasto?


Pa valjda da bi proverio tacnost gore pomenutog teksta i generalno proverio dal je neko od mestana video nesto cudno, o tome pricamo
[/quote]

Pitanje zasto je upuceno radi "istinitosti" toga sta su oni culi ili videli :)
Od tog raspitivanja nema nikakve  vajde, neciji subjektivan utisak nikada nije bio merodavan za bilo sta.
...

orion310591

Quote from: Yagodinac on November 19, 2012, 08:39:27 pm
Quote from: orion310591 on November 18, 2012, 11:15:20 pm
Pa pitaj ih kolko su kila banane nabrali prosle zime... raspitaj se za cudna svetla nocu i moguce letelice...
(Procitao sam da si bio tamo 20x, mani me price da poznajes sve to tamo kao da zivis tamo...)


A što ti ne odeš tamo i ne raspitaš se, ili snimiš dokumentarac npr o tome? Ja bar nešto radim konkretno, ne filozofiram iz fotelje.

Quote from: orion310591 on November 19, 2012, 06:10:18 pm
Aj mi kazi dal bi se iko normalan a i nenormalan (poremecen u razvoju) smejao ovako kao na klipu na kraju...


Meni je zaista smešno da bilo šta komentarišem o ovom snimku.
Ostavljam svim zainteresovanim forumašima da procene da li je osoba sa klipa:

a) oboleo od akutne psihoze ili
b) opsednut đavolom.

Opšte razmišljanje: ako imaš ideju da nas ubeđuješ u postojanje natprirodnih sila na Rtnju, okultnih bratstava i masonsko-pingvinskim zaverama... Promašio si i temu i forum. Mi smo ti, ovde okupljeni na ovom forumu, verovatno najveći skeptici u državi. I naučni fanatici, koji samo što viceve ne pišemo kroz jednačine.


1. Necu da idem tamo jer mi to nije neophodno za zivot i nemam para i ovde se uopste ne radi o tome dal ce iko da ide da proverava nego o gledanju na stvari koje se cine nemoguce.
2. Ok, budi tvrdokorni skeptik. Voleo bi da ti vidim facu nekad, kad se u nesto opkladis i mislis da je 100% tacno tvoje misljenje i samo tvoje, da budes spreman ruku u vatru da stavis ako nije tacno, pa se ispostavi da tvoje misljenje nije tacno i da moras da stavis ruku u vatru.
3. Jel sam ja nekad reko "ima tamo nesto aj da vas vodim da vam pokazem, ko nece budala je"? Nemoj da mi tovaris stvari da sam radio koje nisam. Ako i posle ovog svog mog pisanja nisi shvatio poentu moje price, da covek treba da gleda iz vise perspektiva na jednu stvar i da ostavlja 1% ili 0.1% da nije njegovo misljenje tacno, onda se ja iskljucujem iz bilo kakve dalje diskusije...


Quote from: Sekula on November 20, 2012, 12:41:25 am

Orion,

Postavili ste temu svi zajedno tako kako jeste. Prema tome, kakve Crkve, kakvi popovi, kakvi štapini dinamita, kakvi egzorcizmi i ostali psihopatološki primeri? Ova diskusija na ovoj temi ide po onoj vojvodjanskoj "Šorom šajke a Dunavom čeze", a to na forumu ne dozvoljavamo. Dakle, krenuli ste od Rtnja i "čudnih" dešavanja na njemu.

Nije ovde niko protivnik UFO-a i raznorazne druge denikenštine i ostalih. Ja lično verujem da nismo sami. Ali, za sve moraju da postoje jasni, nepobitni dokazi. Dakle, nikakve svetlosti, nikakakva vrištanja u tami, nikakvi ritmitični zvuci u gori zelenoj i slično. A do sada, sve što smo u svetu imali da vidimo na tu temu su raznorazna naklapanja na temu slika Nase, amaterskih snimaka i slično. Da li taj i takav nivo i ovde treba da imamo? Ako imate jasne i nepobitne dokaze, na Sunce sa njima. Ako ne, onda bolje potražite sebi društvo na nekom drugom mestu i napustite ovaj forum. Nikoga ne teramo odavde, ali je bolje da se ne brišemo i ne banujemo.

Ako mislite da ovako nadalje pojedini ovde pričaju i da pri tome još dižu propratnu tenziju sa obraćanjem prema ljudima ispod odredjenog nužnog respekta koji svako od vas mora da dobije ali takodje i da pruži, to takodje neće da se dopušta. Ovo svakako treba da se shvati kao opomena.


Sto ti mene potpisujes za Crkve stapine i excorism? Jel sam ja prvi to pomenuo? Nisam.
Za sve moraju da postoje nepobitni dokazi. -  Tacno, a ako nemamo naucne dokaze, vecina se smeje tome jer su "skeptici" o tome ja pricam, opet kazem, ne namecem nikome nista, meni licno ce neko da ispadne manje inteligentan kad tvrdi da nesto ne postoji, a nema ni on naucne dokaze da ne postoji a ovamo meni trazi naucne dokaze da postoji...
"Ako ne, onda bolje potražite sebi društvo na nekom drugom mestu i napustite ovaj forum. Nikoga ne teramo odavde, ali je bolje da se ne brišemo i ne banujemo." - Ove dve recenice su ti kontradiktorne...
Za neophodni respekt - ako ciljas na moje pominjanje banana, konkretno me iznerviralo ubacivanje u razgovor neceg sto nema blage veze s trenutnom temom, a posto jako volim da se spustam (ili penjem hah) na neciji nivo da bi porazgovarao na jeziku na kome ce da me razume uzvratio sam istom merom. Pricali smo o "neobjasnjenim stvarima" (pod koje svrstavam i famozne glasove i svetla nocu i ufo) i sad se tu ubacuje crkva, zbog cega? Dokaza da se zna nesto o planini?

Accuphase

DOSTA BRE VIŠE !!!

Idi lepo na neki nacionalistički forum, pa tamo slavi iskustvo & iskonsku mudrost staro više milona godina srpskih seljaka i(ili) neko treće oko, dejana lučića "čoveka koji zna" ili gde ti je već drago...

Ne želim i neću da gledam ovde takve bljuvotine, šta više neću ni da mi primirišu ovde, jer mi je muka od njih, okruženi smo njima u svakodnevnom, stvarnom životu !!!

Šta kog vraga da istražujemo, čemu da pristupamo "otvorenog uma"... notornim budalaštinama i smeću najgore vrste, jel to treba da se zapati i na ovom forumu, da sve ode dođavola ?

orion310591

Quote from: Accuphase on November 20, 2012, 03:05:49 pm
DOSTA BRE VIŠE !!!

Idi lepo na neki nacionalistički forum, pa tamo slavi iskustvo & iskonsku mudrost staro više milona godina srpskih seljaka i(ili) neko treće oko, dejana lučića "čoveka koji zna" ili gde ti je već drago...

Ne želim i neću da gledam ovde takve bljuvotine, šta više neću ni da mi primirišu ovde, jer mi je muka od njih, okruženi smo njima u svakodnevnom, stvarnom životu !!!

Šta kog vraga da istražujemo, čemu da pristupamo "otvorenog uma"... notornim budalaštinama i smeću najgore vrste, jel to treba da se zapati i na ovom forumu, da sve ode dođavola ?


Pokazi naucni dokaz da je ovo budalastina na sunce pa da pricamo... do tad pst.
(Zalosno je sto nemas respekta prema tudjem misljenju ma kakvo ono bilo, na forumu, a o pravom zivotu da ne pricam. Kakav si ti prema drugima, uglavnom su takvi i prema tebi, tako da tim stavom nista neces postici.)

Accuphase

Naučni dokaz da nije budalaština šta, života ti, ajde napiši ponovo, da svi vide o čemu je reč !

Sekula

Evo kako cemo:

1. Zbog nerazumevanja pravila ponasanja I vredjanja na forumu I sa ociglednom namerom da I nadalje potencira takvu vrste diskusije, clanu foruma orion310591 se izrice opomena pred ban;

2. Clanu foruma accuphase se izrice opomena pred ban zbog koriscenja nacionalnog etiketiranja I mesanja politike;

3. Tema ide u lock jer je totalno obesmisljena I bez ikakve sustine, dokaza I argumentacije.

Sent from my U8815 using Tapatalk 2
| SW newtn 200/1000 | SW NEQ6 Synscan goto | Logitech Quickam Pro 3000 | Canon EOS 550d | Baader astrosolar filter |  SW Black Diamond ED 80/600 | Flattener korektor SW 0.85 | Lacerta MGEN autoguider | Nikon action ex 10x50 cf binocular |