• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Predstavljanje novih članova foruma - Dobrodošli!

Started by Sekula, January 19, 2015, 02:55:57 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

kruska

http://kasiopeja.webs.com/
Gran Canarias, and the Great Attractor
[ Img]     [ /Img]

Luger

Dobrodosao  Marko! Zaista su ti fotografije prelijepe. Pa uskoro da nam pokazes i svoje astrofotografije. :)

spadej

Marko, dobrodoslica i od mene. Obozavam fotografije planinskih vrhova. Ove tvoje su fenomenalneeeee. Sudeci po tome ocigledno je i da znas kako, i da imas gde. A i sa cim. Zato ne cekaj da nabavis teleskop, nego raspali po nebu sa tim sto imas. I podeli sa nama, ovde na forumu ...



Yagodinac

I ja bih da pohvalim Markove slike... Čudno, ali imamo neke skoro iste kadrove sa Musale, znači isto razmišljamo...  ;D

markompopovic

Хвала свима...

Знам видео сам на дизајн зони и фликеру.

Да ми је да одем тамо на недељу две само са шатором...  ;)


Надам се ускоро да ћу да вам покварим време. :)
Celestron 150/750
10mm, 25mm, Apo Barlow 2,5X

Ten@

Bok svima!

Ja sam Ten@, inače iz Hrvatske, došla sam vam malo dosađivat na forum. Šta dodat, za godine me nemojte pitat jer se to dame ne pita, samo ću reć da imam dovoljno da budem punopravna članica ovog foruma. :D

Ćaooooooo!

marko

TS 150/750
Mak 127/1500
Tair 3 300mm
EQ3+PicGoto
Pentax K-X
...i ostala oprema :)

Sekula

Quote from: Ten@ on March 02, 2015, 12:32:07 pm
Bok svima!

Ja sam Ten@, inače iz Hrvatske, došla sam vam malo dosađivat na forum. Šta dodat, za godine me nemojte pitat jer se to dame ne pita, samo ću reć da imam dovoljno da budem punopravna članica ovog foruma. :D

Ćaooooooo!


Dobro dosla! :)
| SW newtn 200/1000 | SW NEQ6 Synscan goto | Logitech Quickam Pro 3000 | Canon EOS 550d | Baader astrosolar filter |  SW Black Diamond ED 80/600 | Flattener korektor SW 0.85 | Lacerta MGEN autoguider | Nikon action ex 10x50 cf binocular |

Ten@


juhuhihi

Pozdrav svima,
zovem se Jovan, i pisem vam iz Kikinde. Planiram da uplovim u Astronomske vode 8), za pocetak samo posmatranje a kasnije mozda i koja fotografija padne, videcemo!
Toliko sam citao vase postove da imam osecaj i da neke od vas licno poznajem!
Stekanje para za teleskop je pri kraju tako da cu vas u skorije vreme poceti smarati, a kako ovo, a kako ono, a sta je ovo...;-)
Ako ima neko iz Kikinde sa teleskopom, neka se javi na PM:-)
Pozdrav jos jednom svima!
 

Luger


denis0007dl

Poštovanje svima!
Dolazim iz Hrvatske, Umag, i želio bih upoznati nove frendove, naučiti nešto, i podjeliti djelić mojih iskustava kod astro promatranja i astro opreme.
LP
Denis

Danijel

ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT


Luger

Dobrodosao Denise i zelim ti prijatne trenutke na ovom forumu!