• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

AK Letenka 2015

Started by ivanmsk, March 14, 2015, 01:21:44 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Yagodinac


Luger

Quote from: Sasa on July 08, 2015, 09:33:58 pm
Na jedno veče?! Pa to je jako malo za pravi doživljaj.

Ma, malo je. znam, ali cu biti srecan i to malo ako ugrabim. Nije mi ni posao prepreka, to mi je najlakse, nego 18. rodjendan mladjem sinu, pa ne znam kako da sve kockice sklopim.
Ujedno, cestitao bih i ja mladim tatama sa foruma! Srecno i samo naprijed! :) 

Sasa


markompopovic

Planirao sam ja da dodjem po prvi put da vidim kako to izgleda. Spojeno kampovanje sa astronomijiom. Ali oko 20og krecem na putovanje bajsom i kampovanje pa sam morao da odustanem.

Mladim buducim tatama sve cestitke. U zdravlje.
Celestron 150/750
10mm, 25mm, Apo Barlow 2,5X

sasmir

''mladim'' u mom slucaju. Hvala.
Njutn SW300/1500 na Dobson montazi.Apohromat refraktor Orion ED80/600 na EQ3 Ra/Dec motori.Canon EOS 550D18-55,55-250.TS 10x50LE,TS 20x80 triplet na paralelogramu i Praktica Diana 8x56.Gold line 6,9,15,20.Planetary6, celestron25,GSO Plossl32,Barlow2x;2,5x

allexxandar

SW 127/1500 MC | NEQ-3 GoTo | SW 80/400
Canon 600D | Btc 12x56

Sasa


Sinisa

Dovodim drustvo (ja plus 3),međutim malo montaža na teleskopu ne funkcioniše kako treba,mozda donesem mozda ne.
Obavezno gitara opet!
Inace cestitke buducim tatama
nek se radjaju astronomi :D
150/750 EQ3

hajke_na_batajke

Dobro vece kolege forumasi,

Evo javljam se i ja nesto kao da se najavim iako se ne znamo, cemo se upoznamo valjda.
U subotu sam tamo (zbog posla i deteta malo problem je duze), ali za prvi put je dobro.
Lako cete prepoznati moj teleskop jer ce da ima nalepnicu leptira jer je za devojcice. Salim se. :)
Mozda.

Cestitke novopecenim tatama, odlicno sto su se bavili astronomijom taman ce da nastave niz neispavanih noci mehe he he  :-X

Pozdrav od Ivane.
Jedan lepi mali 90/900 EQ2 SkyWatcher Refraktor.
https://hajkenabatajke.wordpress.com/

zozo83

Mozda dolazim necu nista obecavati, ako se dogovorim sa Lugerom pa da mu pravim drustvo :)
Buducim tatama sve cestitke od srca
BD 150/750 EQ3, okul. 10mm, 25mm i 6mm gold, Napravljena motorizacija montaze i motorizacija fokusa, UHC filter Castell 2"
Canon 550d (18-55 is stm),
durbin 20*50,

sale11472

Quote from: Yagodinac on July 07, 2015, 11:48:54 pm
Čekamo bebu ovih dana, termin je uskoro i ne dolazimo  :)


Čestitam, neka je sa srećom.


Na žalost ja ne mogu da dođem iz sasvim opravdanih ali ne tako lepih razloga (zadržaću ih za sebe da nikome ne kvarim uživanje)
Lep provod.
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Ralemasinac

Sve cestitke "novopečenim" i onim "prepečenim" tatama, od srca vam sve najbolje želim ;) Ove godine ću biti odsutan ali na forumu svakako prisutan. Mene ste mogli da prepoznate sa dve "mašine" jedna od 42kg druga od 38kg i betonskom stopom i velikim protu tegovima :)

viper

Hteo bih da dođem sa familijom, malo da se edukuju o astronomiji.
"Dođe vreme kada pamet zaćuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andrić)

Luger

Quote from: zozo83 on July 10, 2015, 11:14:09 pm
Mozda dolazim necu nista obecavati, ako se dogovorim sa Lugerom pa da mu pravim drustvo :)
Buducim tatama sve cestitke od srca

Definitivno ne mogu. Zozo, hvataj negdje prikljucak, ne cekaj mene. :(

spadej

Osecam se kao astronaut. Celu godinu planiram, vezbam, spremam se za misiju...a onda stize vest da se budzet krese i sredstva preusmeravaju... Moja misija Letenka 2015 otkazana je. Vidimo se neki drugi put...