• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

M A R A T O N 2018!

Started by Sasa, April 10, 2018, 10:58:37 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sasa

Je l znate da je u subotu maraton? Namerava li neko od forumaša da dođe kao takmičar ili navijač? Ili kao posetilac željan dobrog razgovora?

sasmir

Sasa kad se se pre setio da pitas? A kad vec pitas evo ja dolazim. Kao i i poslednjih 8 godina, a prosle godine opravdao odsutan. Nisam vezbao, ali takmicicu se. Pozdrav.
Njutn SW300/1500 na Dobson montazi.Apohromat refraktor Orion ED80/600 na EQ3 Ra/Dec motori.Canon EOS 550D18-55,55-250.TS 10x50LE,TS 20x80 triplet na paralelogramu i Praktica Diana 8x56.Gold line 6,9,15,20.Planetary6, celestron25,GSO Plossl32,Barlow2x;2,5x

Sasa

Pa nešto mi palo na pamet :). A nisam video da se neko od forumaša prijavio. OK, biće tamo i neka soba za odspavati malo ako nekom zatreba. A biće još nekih sitnica i krupnica. Za publiku puno priče. Uostalom, objavili smo program. Mislim da će biti zanimljivo ono što ima Miloš da nam kaže.

mitja

Mi smo hteli da dodjemo coporativno (dve odrasle jedinke i dva mladunceta) ali nas je sprecio dolazak drugog copora iz dalekih civilizacija evropske unije. :D
Skywatcher 150/750 P
Celestron astromaster 130 EQ
EQ2 celestron montaza.
Skywatcher EQ5 GoTo Pro
Canon 2000D
Svbony 305 pro ar coating
Svbony UHC, Svbony IR cut, Svbony IR pass, Moon and skyglove filter, Solar filter.

Sasa

E pa onda ostanite kod kuće i patite što niste na livadi  :)