• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Prodajem Refraktor -TecnoSky APO 130/900

Started by Polare, February 28, 2019, 04:33:16 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Polare

Prodajem Refraktor APO 130/900 radi nekorištenja.
Leče čiste bez ogrebotima,fokuser motoriziran s Rigel-servo motorom,uz to dolazi kontroler USB nFocus Rigel pomoču njega je moguče
kontrolirati fokuser preko PC-a !
Bahtinova maska za fokusiranje i kofer za teleskopsku cijev.
Težina optike oko 11 Kg.

...ima jedna mala ogrebotina na vanjskoj strani cijevi jer je jedna vida bila duža i ostavila trag (malo esteski vidljivo ali sve se da srediti)!
Za detaljnije informacije slobodno me kontaktirajte
Dostava po dogovoru ili neko osobno preuzimanje okolica Rijeka-Karlovac.

Ovdje jedna recenzija ali na Talijanskom jeziku (kopirajte link na Google Translate) ;)

Cijena 1700 Euro








Polare

Zaboravio dodati uz tu cijenu i Filter za SUnce (fotografski Baader ND 3.8) !
Ogrebotine su sređene -kao na fotografiji ;)






Boka76

Pozdrav:) ovo je jako dobra ponuda a i onaj 120 equinox. Na zalost kao uvek kad ima dobrih ponuda  ja moram jos oko 1000 eu da  sakupim :(  nikako mi se neda cim pomislim na novi teleskop pare odu na  drugu stranu :( .pozdrav

Polare

Pozdrav!
Sve mi je to poznato,bilo je i kod mene slučajeva odličnih ponuda a fali $ . Taman skupiš kad ono izađe nešto novo i ponovo fale $ :(
Slobodno se javi ako ne prodam optiku ;)
orooro70@gmail.com

Boka76

Zdravo. Ovo je zbilja dobar teleskop citao sam dosta o njemu .I jos triplet Apokromat.  Nisam ja te srece da teleskop bude na berzi jos  otprilike godinu dana :(

dedskin114500

voleo bih videti slike ovoga , buduci da je namenjen za slike 


Polare

Nova i zadnja cijena prodaje !!!
€ 1450 + troškovi slanja (po dogovoru) !

vasja

Skywatcher 250/1200, AZ-EQ6<br/>Newton reflektor Skywatcher 250/1200<br/>Refraktor TecnoSky APO 130/900<br/>Canon EOS 60D<br/>Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM