• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Pitanje

Started by Dule_smor, February 07, 2006, 11:45:34 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dule_smor

Zasto na homepage-u sajta nema vishe vesti...poslednji update je od 27.11.2005.

Sasa

Zato sto nema ko da ih pise. Vesti je pisao Sinisa, ali on je u zadnje vreme izgleda jako zauzet pa je prestao.

Dule_smor

steta, bas mi nedostaju vesti:)...mozda bi mogao neko od aktivnijih forumasa da pomogne:)...

Sich

Zasto prosto ne bismo uzeli stvari koje sashastar napise i objavi se svake nedelje. Naravno, i on mora da se slozi s tim :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

sashastar

Samo napred ako mislite da ima nesto vredno i zanimljivo.
Stavljajte gde god hocete

eyej

Aaaa Dule..ajde please, sledeci put u imenu topica stavi nesto konkretnije.. cisto da znam i da ne ulazim svaki put kad zaboravim koje je pitanje unutra! :D

Maxscope

Pocetak godine je veoma "turbulentno" vreme u kompaniji (citaj kapitalizmu) gde radim, tako da sada trenutno radim i vikendom, sto je uticalo i na "vesti" i uopste moje pisanje za AM.
Jedva sam tek nedavno uspeo zavrsiti i dva texta za AM koja sam zapoceo jos pre mesec dana. Tek pre neki dan sam ih poslao Sasi.
A imam i nesto fotografskih snimaka jos od oktobra i opozicije Marsa koje jos nisam sredio.  
Uglavnom sve se sada smiruje i ja cu ponovo poceti sa vestima, mada nije losa ideja da se i vesti odavde koje Sashastar pise objave u AM-u.