• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Da li ste 100% sigurni da vi postojite...

Started by Inica, March 24, 2005, 04:55:53 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dule_smor

 super, mozemo da razmenjujemo crtane na cd-ima:)...ali da ne idemo u off-topic:)

MIlan

 aj da se vratimo na temu...
mogli bismo da razmotrimo neke predpostavke...
recimo da imamo bracu sirom svemira ali da smo toliko mladi (mali) da nam to i nije bitno (kao sto jedan brat drugog nije svestan dok malo ne poraste). a zasto bi nam uopste i bilo bitno? mi napredujemo (kako tako) i i jednog dana cemo mozda moci i sami da stvaramo ovakve svetove kao sto je Zemlja (teraformiranje i sl.) ako usput naletimo na bracu lepo. Ili mozda i nece biti tako lepo: setimo se samo kako su prosli svi susreti civilizacija tokom istorije...(Evropljani i Maje, Evropljani i Indijanci... to nam ne bi trebalo). mozda sam se malo udaljio od teme. u svakom slucaju ima jos mogucnosti.
da rezimiram: pitanja slicnaovom treba postavljati ali nijedno resenje ne bi trebalo da moze da nas razocara.

Inica

 Da te pitam Dule, jesi li cuo za 'vision of escaflowne', ili mozda imas title pjesmu(dax riders-'people')? Mnogo vazno!!!...(i koje si ti god.)

vanillasky

  Dule, izgleda da ces morati da menjas nick. Cudo kako se za par dana sve promeni. Eeeee, zivote lutalico ...

Inica

 Alo narode, zapostaviste mi topic!!! E pa nece moci....

Da li neko od vas namjerava ici na Mesijeov maraton 9. aprila na Letenku?
A da li ste culi za nagrade? To ti je da ne povjerujes...

vanillasky

  Sich nikad da mi kaze koliko ljudi ocekuju i par stvari o organizaciji.

Inica

 Vidi vanillasky, ako nijesi corav ;) , pa kad dolazis na ovaj forum, fino ti velikim slocima pise "MMaraton 2005... Konkurencija ce biti jaca nego ikad do sad... Najavite svoj dolazak"  itd...  :P  :P  :P

vanillasky

  Vidi Sich kad moram da poklonim jos jedan triangululum.
Nijesam corav a kad tako sve znas , reci mi da li spremaju mozda neko predavanje pre pocetka itd. itd.  

vanillasky

  Ajde Ina cekam nesto pametno od tebe ...

Inica

 Eto... vidi se da covek zavisi od moje pameti...
A jos bi da ti kazem da li ima predavanja! E pa stvarno...
Nema, mislim da nema, ali zanm da pocinje u 18.00h...

TenMonGaKuSha

 Ne znam za predavanje ali bice piva  :P  

vanillasky

  To smo se vec dogovorili sa Duletom. Jel tako Dule ? :)

Dule_smor


Inica

 Majke ti Igore, sta si ono napravio od "signature"...
I od avatara :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
E pa... :D  :D  :D  :D  :D  :D  

vanillasky

  :D  :D  mA DAJ pERUTOVICKA ZNAS DA JE TO BILO PRE TVOG VREMENA
 :D