• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Pomoć - teleskop STAR 1000114

Started by Darkwizard, September 13, 2008, 10:08:30 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darkwizard

Hvala Sale,sutra nosim da vratim ovaj,nadam se da ce me ispostovati i vratiti mi novac nazad kao sto je njihov direktor rekao,i rekao mi je da se pozovem na njegovo ime i ime predstavnistva tj.uvoznika Optisana,kada sam menjao prosli put bez reci su mi ponudili da vrate novac nazad,tako mi je i danas rekao,odnesi,vrati i trazi novac nazad ili zameni,tako da ako dobijem kesh nazad javljam se odmah i naravno da cu da dodam pare i kupim najbolju varijantu koju mi vi preporucite i predlozite.Hvala punooo na vasem utrosenom vremenu,i cujemo se sutra uvece...Pozdrav

Darkwizard

E ovako drugari,prvo da vas pozdravim sve i zahvalim za dosadasnji trud oko mog problema,Danas dana 06.10.2008. u 16:50 grdosija od Optisana je vracena prethodnim vlasnicima koji su mi vratili novac,verujte izgubih mnogo zivaca i poverenja u nase markete,prodavnice i poneke dobavljace skart robe.E sada ja vas molim da mi date neke preporuke i sta mi je najbolje da kupim.Hvala vam svima

sale11472

Preporuke su ti date!
Uz to imaš i prodavnicu u Subotici ovde je cenovnik pa izaberi
Sve gore navedene opcije su OK....
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Darkwizard

Dajte mi neku varijantu koji biste vi teleskop uzeli za 350e,sta mi je najpametnije da uzmem.Hvala

sale11472

Dobi si dve privatne poruke sa preporukom ;)
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Darkwizard

Hvala Sale,Hvala Janko,kupujem Dobsona 200/1200 od Janka,idem u Novi Sad da ga preuzmem za 2 nedelje,nemate pojma ljudi koliko sa presrecan,hvala vam ljudi punooo na svemu a vama Sale za informacije i preporuke i savete,i vama Janko na razumevanju i dobrocinstvu sto cete me sacekati 2 nedelje dok ne dodjem u Novi Sad

mravic

Mogao sam ti ga poslati i post exspresom, ja nikako ne bih izdrzao dve nedelje  :D.
Ali... neces se pokajati, a i naravno, kao i kod gartnera, mozes da vratis ako ti se ne svidja. 8)
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Darkwizard

Janko po onome sto sam cuo o vama i kvalitetu onoga sto radite,ni pod tackom razno ne sumnjam u to niti mi pada na pamet da vracam kao Gartneru :) ni ja ne mogu da izdrzim 2 nedelje ali sta cu ja sam na terenu :) prinudjen sam da cekam ali ce mi biti jos draze kada ga docekam :) pazite,sto se tice City Expresa ili bilo kog od tih prevoza,ja ne mogu da ih tempiram da mi oni to donesu bas tog dana ili sata kada sam ja u Novom Sadu tj kuci,posto sam tamo samo jedanput mesecno,Hvala,hvala,hvala :)

sale11472

E pa na zdravlje ti teleskop.... siguran sam da ćeš biti zadovoljan sa njime i to poprilično dugo...
E sada počni da skupljaš pare za kvalitetne okulare i sličnu opremu...;)
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Darkwizard

Hvala Sale :) Vec sam poceo da skupljam pare za okulare :) ali polako :) nemate pojma koliko mi je drago sto sam kupio taj teleskop

Darkwizard


Darkwizard

Ja stvarno ne znam kako cu izdrzati do sledeceg petka,vec me hvata kriza.

suvacarov

Zar je toliki problem skoknuti do Novog Sada. Ako nista drugo uzeo bih taksi i resio problem u toku jedne veceri. Naravno, sve to kosta, ali ........ kostaju i zivci.  ;D  ;D  ;D

Darkwizard

Pazi nije problem "skoknuti" do Novog Sada,samo bih te pitao da li bi ti "skoknuo" da radis od 7-21 svaki dan pa cak i subotom i nedeljom,ajde da ja radim kao pre 2-3 nedelje do 17 a ovako mi je to neizvodljivo.Nadam se da sada razumes zasto,a tek u sledeci petak idem za Novi sad na vikend

suvacarov

U tom slucaju te jedino GLASNO VRISTANJE moze osloboditi stresa !!!  ;D  ;D  ;D  ;D