• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Da li se nešto dešava sa Suncem ili ne?

Started by Kizza, April 24, 2009, 10:14:48 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kizza

Na žalost i to su uništili ljudi,evo slike  ;)
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

bear

Nisam siguran da shvatam sta hoces da kazes... Kolumbija i Rusi imaju najvise piromana ?

Opticar


Yagodinac

Pasulj i nekako ali krave...
Negde sam naleteo da su krave sa svojom proizvodnjom metana približne po nivou uticaja na efekat staklene bašte motorima sa unutrašnjim sagorevanjem. A kravi ne možeš napred i pozadi da staviš euro 5 filter.

Kizza

Eh nije baš da je sve ovo bez veze!Sećam se onih jadnika koji su trčali na plažu da vide čudo kako se more naglo povuklo......
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Peca

Ljudi jesu sjeb... atmosferu i klimu to danas samo budala moze da porekne... a sto se tice da li osetimo pad temperature ili ne, zbog desavanja na suncu ... pa mislim da je ovo leto bilo ipak nesta blaze od proslog... Sada naravn nece se dunav zalediti sutra zbog toga sto nema pega na suncu..

Opticar

Quote from: Yagodinac on September 04, 2009, 03:45:34 pm
Pasulj i nekako ali krave...
Negde sam naleteo da su krave sa svojom proizvodnjom metana približne po nivou uticaja na efekat staklene bašte motorima sa unutrašnjim sagorevanjem. A kravi ne možeš napred i pozadi da staviš euro 5 filter.


Da, to je poznata statistika. Sa svojim postom sam se naravno salio. Peca je objasnio lepo. Ljudi su unistili atmosferu. Nista lakse okriviti krave i pasulj. Hiljadu puta ponovljena laz postaje istina. Tako je i bilo sa cuvenim lancanim pismom o Marsu velikom kao Mesec. Da pocne da se vrti pismo kako su psi lutalice najveca opasnost po naciju, svi bi izasli na ulicu i pobili ih, a niko se ne bi zapitao, otkud oni na ulici. Razumete o cemu pricam...

Kizza

Sa ili bez pasulja Zemlja se greje a Sunce miruje  ;)
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

bear

Eh, uvek se setim one dobre stare kada je Bono (pevac grupe U2) usred koncerta zatrazio tisinu i poceo sporo da lupa dlanom o dlan i rekao 'Dok ja jednom pljesnem, u Africi umre jedno dete !' na sta je neko iz mase dobacio 'pa koji onda ***** tapses !'.

Kizza

Ha,ha,ne mogu da verujem da postoje takvi glupani ;D
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Yagodinac

Quote from: Opticar on September 04, 2009, 05:34:22 pm
Da, to je poznata statistika. Sa svojim postom sam se naravno salio. Peca je objasnio lepo. Ljudi su unistili atmosferu. Nista lakse okriviti krave i pasulj. Hiljadu puta ponovljena laz postaje istina. Tako je i bilo sa cuvenim lancanim pismom o Marsu velikom kao Mesec. Da pocne da se vrti pismo kako su psi lutalice najveca opasnost po naciju, svi bi izasli na ulicu i pobili ih, a niko se ne bi zapitao, otkud oni na ulici. Razumete o cemu pricam...


Daleko od toga da su samo krave krive a mi nismo. Međutim sad ima neuporedivo više i krava i ljudi na planeti nego pre 5000 godina. Čak i da sve automobile zamenimo trotinetima na baterije; termoelektrane i tešku industriju nečim drugim itd. ostaju grešne krave sa solidnom proizvodnjom metana. A samo u USA ima krava koliko u ostatku sveta.
To su reperkusije na ozon. Znači...   >:( Kill the cows!

trut


marino

Quote from: bear on September 04, 2009, 06:31:04 pm
Eh, uvek se setim one dobre stare kada je Bono (pevac grupe U2) usred koncerta zatrazio tisinu i poceo sporo da lupa dlanom o dlan i rekao 'Dok ja jednom pljesnem, u Africi umre jedno dete !' na sta je neko iz mase dobacio 'pa koji onda ***** tapses !'.


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
uhhhhh hebem ti kako sam se nasmijao na ovo! svaka cast!!!!
m
Vidulini Observatory

Kizza

Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Kizza

Sunce je pojačalo aktivnost :o Evo najnovije slike.
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?