• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Da li su postojali Adam i Eva?

Started by Kizza, August 03, 2013, 11:11:53 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vlajkoni

September 22, 2013, 09:41:09 pm #45 Last Edit: September 22, 2013, 10:03:15 pm by vlajkoni
Quote from: frugorski on September 22, 2013, 08:42:49 pm
           Sto se tice slicnosti,pa i toalet papir je slican smirgl papiru.Papir je papir!


Pa ne misliš valjda da je teorija evolucije zasnovana na komparaciji sličnosti i razlika??? (bilo genetskih, bilo morfoloških).

Ako je to tvoje gledište, a reklo bi se da jeste na osnovu postova onda se ovde radi o nedovoljnoj informisanosti o ovoj temi.

vlajkoni


Quote from: Kizza on September 22, 2013, 06:59:05 pm
@ vlajkoni
Jel je pod pod "A" gen mutirao li ne?


Koji gen Kizzo?

Quote from: frugorski on September 22, 2013, 07:33:21 pm
Voleo bih ,ako neko zna neki prirodnjacki muzej u Evropi koji ima bar jednu kost covekolikog majmuna da to ovde napise.Pa kad vec gledamo i fotkamo udaljene galaksije ,da odemo tamo da i to pogledamo.


Sliku koju sam ostavio prikazuje fotografije lobanjskih kostiju, a ne modele.
p.s.
Ma da koristiš lošu terminologiju.  Pod terminom "Čovekoliki majmuni" podrazumevaju se  najbliži životinjski srodnici čoveka. Danas postoje četiri vrste čovekolikih majmuna: orangutan iz jugoistočne Azije i šimpanza, bonobo i gorila iz Afrike, tako da ti ne treba muzej možeš da odeš i u Zoo vrt. :)


r2d2

QuoteHvala ti bezgesni,i to ide u prilog mojoj tezi.

Molim pojasnjenje! Sta to konkretno  ide u prilog tvojoj tezi?

danicic_predrag

Quote from: frugorski on September 21, 2013, 10:54:52 am
        Pitanje- Da li je pronadjen bilo kakav materijalni dokaz (neka kost i sl.) i naucno verifikovan koji potkrepljuje postojanje covekolikog majmuna ,ne racunajuci crteze na kojima su umetnici improvizovali nasto sto lici na majmunolikog coveka.Nisam ni kreacionista ni evolucionista i ne prihvatam etiketiranje kao metod rasprave.Ali,koliko je meni poznato - nije.
         


http://freethoughtblogs.com/pharyngula/files/2011/11/religiouslogic.jpeg

ovo to je moj odgovor

Kizza

Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?