Citat: Maki poslato juče u 11:04:31 POSLE PODNEJavljalo se u fazi IMPPG, dakle pre nego što flatovi uopšte uđu u igru.
Citat: vlaiv poslato juče u 10:39:39 POSLE PODNEJavljalo se u fazi IMPPG, dakle pre nego što flatovi uopšte uđu u igru.Citat: Maki poslato juče u 06:55:57 POSLE PODNEmada im još nisam oprostio grid pattern na 1600MM u ha alfi.Mislim da je to ipak do panasonikovog senzora, a i flatovi to reše.
Citat: Maki poslato juče u 06:55:57 POSLE PODNEmada im još nisam oprostio grid pattern na 1600MM u ha alfi.Mislim da je to ipak do panasonikovog senzora, a i flatovi to reše.


